Zlaté Moravce – Slovan Bratislava 1:2
17:00, koniec
Granada – Alavés 2:1
21:00, koniec
Union Berlín – Lipsko 2:1
20:30, koniec
Lipt. Mikuláš – Prešov 6:0
17:00, koniec
Michalovce – Poprad 4:5
17:30, po s.n. (3:4)
Spišská N. Ves – B. Bystrica 6:2
18:00, koniec
HC Slovan – Nové Zámky 2:0
18:00, koniec
Košice – Zvolen 1:4
18:00, koniec
Nitra – Trenčín 1:2
19:00, koniec
Modré Krídla – Pov. Bystrica 0:3
14:00, koniec
Brezno – Martin 2:3
16:00, koniec
Humenné – Žiar nad Hronom 3:1
17:30, koniec
Topoľčany – Levice 3:1
17:30, koniec
Vlci Žilina – Trnava 1:0
17:30, koniec po predl.
Dubnica – Skalica 2:5
18:00, koniec
SAPA Fehérvár – Znojmo 5:1
19:15, koniec
Litvínov – Olomouc 3:4
17:30, koniec
Plzeň – K. Vary 3:2
17:30, koniec
Vítkovice – Hradec Králové 1:2
17:30, koniec po predl.
Kometa Brno – Kladno 5:2
18:00, koniec
Pardubice – Třinec 6:3
18:00, koniec
Sparta Praha – Zlín 4:6
18:30, koniec
Montreal – Colorado 1:4
01:00, koniec
Tampa Bay – St. Louis 4:2
01:00, koniec
Washington – Chicago 3:4
01:00, po s.n. (0:1)
Carolina – Ottawa 2:3
01:00, koniec
Florida – Buffalo 7:4
01:07, koniec
NY Islanders – San Jose 1:2
01:30, koniec po predl.
Minnesota – NJ Devils 5:2
02:00, koniec
Nashville – Boston 0:2
02:08, koniec
Dallas – Columbus 3:2
02:30, koniec
LA Kings – Calgary 2:3
04:30, koniec
Omsk – Kazaň 1:3
14:20, koniec
Petrohrad – Helsinki 3:1
17:30, koniec
Viťaz – Dinamo Minsk 2:5
17:30, koniec
SuperG mužov, Beaver Creek
18:45, koniec udalosti • Vítěz: A. Kilde (NOR) (2)
Zjazd žien, Lake Louise
20:30, koniec udalosti • Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (2)
Kvalifikace HS134, Wisla
18:00, koniec udalosti • Vítěz: J. Hörl (AUT)
Sprinty mužů a žen, volně, Lillehammer
12:30, koniec udalosti • Vítěz: J. Klæbo (NOR), M. Dahlqvistová (SWE)
Skoky žen HS98, Lillehammer
11:30, koniec udalosti • Vítěz: M. L. Lundová (NOR)
Běh žen 5 km, Lillehammer
14:30, koniec udalosti • Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR)
Slovensko – USA 15:1
15:50, koniec (C)
Nemecko – Česko 0:11
18:30, koniec (B)
Francúzsko – Angola 30:20
18:00, koniec (A)
Holandsko – Portoriko 55:15
18:00, koniec (D)
Rusko – Kamerun 40:18
18:00, koniec (B)
Rumunsko – Irán 39:11
18:00, koniec (C)
Čierna Hora – Slovinsko 18:28
20:30, koniec (A)
Nórsko – Kazachstán 46:18
20:30, koniec (C)
Srbsko – Poľsko 25:21
20:30, koniec (B)
Švédsko – Uzbekistán 46:15
20:30, koniec (D)