Play-off CCM extraligy (CZE)

HBC Kladno – HBC Pardubice

3:1

koniec (1:1, 0:0, 2:0) Stav série: 2:0

10.05.2015, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • Semifinále • Viktor Sandev cz

Dnešní utkání je u konce, obě mužstva si po utkání ani nepodala ruce. Kladno stejně jako ve včerejším zápase prohrávalo, nicméně ještě v první třetině vyrovnalo a o svém druhém semifinálovém vítězství rozhodlo z kraje třetí třetiny. K postupu do finále mu tak stačí jediná výhra ze tří zápasů. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (12:49:17)

45:00

44:49

Bekhend Šťěpánika úspěšný nebyl.

44:09

Vhazuje se v útočném pásmu Pardubic, utkání se už zřejmě dohraje v klidu.

43:39

Urbanec je vyloučen za nadměrnou hrubost a gólman Jirotka dostává stejný trest 5 + do konce utkání, místo něj tak musí do branky Hájek, který už je připraven.

43:39

Tak a pozor! Emoce začaly planout stále více a nyní jsme se dočkali hromadné potyčky, do které se mimo jiné zapojil i domácí gólman Jirotka. Vzduchem prolétlo několik pěstí, Schnaubelt ležel značně otřesen a několik okamžiků se nemohl zvednout ze hřiště. Bude se hromadně vylučovat, i tohle bohužel patří k play-off hokejbalové extraligy!

43:22

Šícha trefil Schnaubelta, následně přerušuje hru Stárek.

42:30

Hosté nyní složitou situaci před Stárkem přečkali.

41:52

41:44

Jirotka zkrotil ránu z dálky a poté schoval míček do lapačky.

41:29

Vhazovat se bude ve středním pásmu blíže brance Kladna.

40:52

Míček je znovu za brankou Pardubic-

40:21

Kladnu se teď podařilo vyhodit.

39:51

Na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Daniel Hnízdil.

39:51

Dalekonosné nahození chytá Jirotka do lapačky-

39:31

Pražák míček nedoběhl, je z toho zakázané uvolnění.

39:05

Dobrá rána Kudely jde těsně vedle Stárkovy svatyně.

38:41

Po zakázaném uvolnění se vhazuje v obranném pásmu Pardubic.

38:18

38:12

Jirotka musel řešit složitou situaci, míček má pod svou lapačkou.

37:53

Domácí ušetřili cenné vteřinky a nakonec vyhazují směrem k pardubické brance.

37:00

Hosté se drří v útočném pásmu, ovšem nedaří se jim vystřelit.

36:18

Přesilová hra také pro hosty, Pospíšil je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

35:55

Kladno právě vstřelilo branku!
Domácí bleskově využívají přesilovku, když se po přihrávce Dědiče prosazuje JAN PŘÍHODA. Asistence: Michal Dědič

35:50

Do pěstního souboje se dostali Pecina s Pražákem a jsou vyloučeni za hrubost.

35:42

Šícha pálil těsně nad, stejného hráče následně vychytal Stárek.

35:16

Stárek si připsal dobrý zákrok, dvě minuty za sekání si musí odpykat hostující Bílý.

34:23

Domácí díky této brance ožili a stále více se tlačí do ofenzívy.

33:41

Domácí nakonec početní výhodu zužitkovali a poprvé se dostávají do vedení zásluhou DAVIDA ŠRÁMKA. Asistence: Tomáš Kudela, Daniel Nosek

32:41

Domácí mají tlak a souvisle drží útočné pásmo.

31:53

Gólman Stárek nyní posunul úmyslně branku, dvouminutový trest za zdržování hry odpyká Mokříž.

31:46

Stárek nyní odolal sérii dorážek, to byla obrovská možnost domácích.

30:54

Schovanou ránu Noska vyráží Stárek k mantinelu.

30:16

Rána Bílého byla zablokována.

30:06

Hned v úvodu pro jistotu přerušuje hru Jirotka.

30:01

Druhé dějství je za námi, v něm jsme se branky nedočkali. Domácí jsou lepším celkem, nicméně vedoucího gólu se prozatím dočkat nemohou. Třetí třetina začne přibližně ve 12:05.

30:00

29:33

Střela Kohouta přesná nebyla.

29:24

Dalekonosná rána Kudely se odrazila od zadního mantinelu a poté jeden z domácích hráčů tečoval míček jen pod betony Stárka!

28:50

Štěpánik vypálil z otočky nepřesně.

28:43

Nosek se dostal do potyčky s Mašíkem, vylučovat se ale nebude.

28:24

Ránu Pospíšila vyráží Stárek za svou svatyni.

27:49

Noskova rána je sražena mimo mantinely, hra se přesouvá do středního pásma.

27:24

Soukupovu ránu skvěle vyráží Stárek, míček poté končí na střídačce domácích.

26:48

Pardubicím se nyní podařilo vyhodit.

26:11

Domácí si zahrají svou třetí přesilovku, na dvě minuty za sekání je vyloučen Pecina.

25:56

Střely Kudely i Štěpánika byly zablokovány.

25:27

Zakázané uvolnění také na druhé straně.

25:03

Ogurčák byl při střele čistě zbaven míčku, Pardubice vyhazují na zakázané uvolnění.

24:16

Kudela odchází po svých, vhazuje se v obranném pásmu Kladna.

24:16

Po nepřesnostech na obou stranách leží Kudela u mantinelu za brankou Jirotky, snad bude v pořádku.

23:56

Jirotka musel zasahovat, hra se přesouvá do středního pásma.

23:41

Tempo hry se oproti první části výrazně zvýšilo, hraje se nahoru dolů.

23:29

Kudela se snažil uniknout po pravé straně, jeho rána byla ale zablokována.

22:31

Mokříž vyvez míček do útočné třetiny, hra je následně přerušena.

22:02

Střela Ogurčáka z levé strany jde těsně vedle.

21:42

21:20

Hosté nyní budou rozehrávat zpoza vlastní branky.

20:45

Domácí zvládají oslabení na výbornou a drží se v útočném pásmu.

20:28

V oslabení přihrával Špaček na Noska, ten ale před prázdnou brankou netrefil balónek vůbec dobře.

19:42

Druhá přesilovka pro Pardubice, dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Šícha.

19:31

Domácí drželi míček v útočném pásmu u mantinelu, nakonec o něj přišli.

18:44

Na druhé straně doráží před Jirotkou Petrič, ovšem domácí gólman drží míček v lapačce.

17:58

Špaček se dostával před Stárka, ten následně posunuje branku a hra je přerušena.

17:17

Ránu Bílého opět skvěle likviduje Jirotka.

16:41

Na druhé straně schovává míček do lapačky Jirotka a pro jistotu přerušuje hru.

16:30

Zakázané uvolnění hostů.

16:09

Hra se nyní hodně kouskuje, vhazovat se bude ve středním pásmu.

15:57

Z půlky vypálil Bílý a Jirotka vyráží mimo mantinely, vhazuje se po jeho pravici.

15:27

Rána Filipa byla zablokována.

15:13

Domácí se v úvodu druhé části dopouštějí zakázaného uvolnění.

15:01

Hosté se dostali do vedení díky využité přesilovce, ovšem za dvacet vteřin dokázal vyrovnat domácí Pražák. Opět nás zřejmě čeká vyrovnaná bitva, druhá třetina začne přibližně v 11:37.

15:00

14:50

Domácí mají tlak, ještě se bude vhazovat v útočném pásmu.

13:58

Po vhazování ve středním pásmu jsou u míčku znovu domácí.

13:35

Stárek si nyní připsal velmi dobrý zákrok.

13:16

12:42

Stále se domácí nemohou dostat k nebezpečné střele.

12:05

Domácí jsou sice trvale usazeni v pásmu soupeře, vystřelit se jim ale nedaří.

11:16

Domácí si zahrají svou druhou přesilovku, dvě minuty za hákována odpyká Mašík.

10:38

Jenže domácí okamžitě odpovídají. Po přihrávce Petra Ogurčáka propálil Stárka ONDŘEJ PRAŽÁK. Asistence: Petr Ogurčák.

10:17

Pardubice právě vstřelily branku!
Jenže nakonec se hosté stejně jako včera dostávají do vedení. Od červené čáry vypálil Mašík a lehkou tečí umístil míček za Jirotkova záda JAKUB MERTA. Asistence: Radek Mašík, Josef Česák

10:00

Pardubicím se přesilovka zatím příliš nedaří, ani jednou nedokázali vystřelit.

09:22

Dědič opět napálil puk až za Stárkovu branku.

09:03

Domácí hned v úvodu vyhazují, vhazuje se ve středním pásmu.

08:48

Vylučuje se i na druhé straně, dvě minuty za podražení odsedí Ogurčák.

08:12

07:36

Hnízdil byl zablokována a Pardubice se osvobozují.

07:03

Tvrdou ránu Pospíšila vyráží Stárek levým betonem až za mantinely.

06:51

Domácí kombinovali, Dědičova rána byla zablokována. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

06:12

Domácí si zahrají první přesilovku, dvě minuty za hákování si odsedí Urbanec.

05:50

Do rychlého protiútoku se dostával Urbanec a jeho rána je sražena do ochranné sítě.

05:29

Po dalším závaru Stárek odolal, nyní je posunuta jeho branka.

04:45

Z mezikruží vypálil Merta a Jirotka zasahuje, poté holí odvrací míček k mantinelu.

04:06

Až nyní hosté vyhodili a kvůli lehké teči to nebude zakázané uvolnění.

03:41

Rána domácího Kudely šla těsně vedle levé tyčky Pardubic.

03:05

Domácí se snažili bojovat za brankou soupeře, bude to vhazování ve středním pásmu.

02:51

Jirotka kryje střelu Bílého z ostrého úhlu.

02:38

Domácí ALPIQ se nyní osvobodil jen za cenu zakázaného uvolnění.

02:14

Na druhé straně pro jistotu přerušuje hru Jirotka.

01:52

Po velkém závaru před gólmanem Pardubic se hosté poprvé dostali do útočné třetiny.

01:22

Domácí mají v úvodu utkání velký tlak a obstřelují pardubickou branku.

00:48

Ránu Dědiče z levé strany zlikvidoval pardubický gólman.

00:37

První rána Příhody byla zablokována.

00:01

HBC ALPIQ Kladno: Jirotka (Hájek) – Pospíšil, Kudela, Příhoda, Soukup, Dědič, Šícha, Jelínek, Štěpánik, Špaček, Hnízdil, Nosek, Šrámek, Pražák, Schnaubelt, Ogurčák, Kohout, Vondrák, Šťastný

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Stárek (Smékal) – Filip, Mokříž, Mašík, Pecina, Tajovský, Ryba, Urbanec, Bílý, Gabriel, Česak, Ihgršt, Petrič, Skřivánek, Válek, Merta, Förstl, Kunc

Rozhodčí: Danylec – Pečený.
Já Vás ke sledování tohoto střetnutí srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
Hokejbalisté Kladna zvládli první důležité domácí semifinálové střetnutí s Pardubicemi a jsou o krok blíže finále. Po první třetině sice prohrávali 0:1, ovšem ve druhém dějství vývoj třemi brankami otočili a v poslední části těsný náskok již udrželi. V prvním utkání jsme viděli mnoho nedovolených zákroků a tento duel rozhodně měl náboj, jinak by to nemělo být ani ve druhém zápase.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

3:1

Góly a asistencie: 11. Pražák (Ogurčák), 34. Šrámek (Kudela, Nosek), 36. Příhoda (Dědič) – 11. Merta (Mašík, Česák)

HBC Kladno: Jirotka (44. Hájek) – Pospíšil, Kudela, Příhoda, Soukup, Dědič, Šícha, Jelínek, Štěpánik, Špaček, Hnízdil, Nosek, Šrámek, Pražák, Schnaubelt, Ogurčák, Kohout, Vondrák, Šťastný

HBC Pardubice: Stárek (Smékal) – Filip, Mokříž, Mašík, Pecina, Tajovský, Ryba, Urbanec, Bílý, Gabriel, Česak, Ihgršt, Petrič, Skřivánek, Válek, Merta, Förstl, Kunc

Rozhodca: Danylec – Pečený