Play-off CCM extraligy (CZE)

HBC Kladno – HBC Pardubice

3:1

koniec (1:1, 0:0, 2:0) Stav série: 2:0

10.05.2015, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • Semifinále • Viktor Sandev cz

43:39

Urbanec je vyloučen za nadměrnou hrubost a gólman Jirotka dostává stejný trest 5 + do konce utkání, místo něj tak musí do branky Hájek, který už je připraven.

36:18

Přesilová hra také pro hosty, Pospíšil je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

35:50

Do pěstního souboje se dostali Pecina s Pražákem a jsou vyloučeni za hrubost.

35:16

Stárek si připsal dobrý zákrok, dvě minuty za sekání si musí odpykat hostující Bílý.

31:53

Gólman Stárek nyní posunul úmyslně branku, dvouminutový trest za zdržování hry odpyká Mokříž.

26:11

Domácí si zahrají svou třetí přesilovku, na dvě minuty za sekání je vyloučen Pecina.

19:42

Druhá přesilovka pro Pardubice, dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Šícha.

11:16

Domácí si zahrají svou druhou přesilovku, dvě minuty za hákována odpyká Mašík.

08:48

Vylučuje se i na druhé straně, dvě minuty za podražení odsedí Ogurčák.

06:12

Domácí si zahrají první přesilovku, dvě minuty za hákování si odsedí Urbanec.

3:1

Góly a asistencie: 11. Pražák (Ogurčák), 34. Šrámek (Kudela, Nosek), 36. Příhoda (Dědič) – 11. Merta (Mašík, Česák)

HBC Kladno: Jirotka (44. Hájek) – Pospíšil, Kudela, Příhoda, Soukup, Dědič, Šícha, Jelínek, Štěpánik, Špaček, Hnízdil, Nosek, Šrámek, Pražák, Schnaubelt, Ogurčák, Kohout, Vondrák, Šťastný

HBC Pardubice: Stárek (Smékal) – Filip, Mokříž, Mašík, Pecina, Tajovský, Ryba, Urbanec, Bílý, Gabriel, Česak, Ihgršt, Petrič, Skřivánek, Válek, Merta, Förstl, Kunc

Rozhodca: Danylec – Pečený