Európska liga

R.S.C. Anderlecht – Tottenham Hotspur

2:1

koniec (1:1)

22.10.2015, 19:00 • Constant Vanden Stock Stadium, Brusel • 3 • Skupina J • Lukáš Migra (@LukasMigra)

Fortuna: 2.91 3.35 2.5

Je dobojované. Sledovali sme zaujímavý zápas, v ktorom sa najskôr dostali do vedenia hostia, keď už v 4. minúte skóre otvoril Eriksen. O 9 minút neskôr vyrovnával peknou strelou Gillet a z vedúceho zásahu sa mohol Anderlecht tešiť v 75. minúte, keď sa presadil Okaka.
S konštatovaním, že si domáci pripísali prvé tri body v skupine J sa s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:51:01)

90+4

90+2

Striedanie v tíme R.S.C. Anderlecht: z ihriska odchádza Dennis Praet, prichádza Ibrahima Conté.

90+2

Kane fauloval vo vzdušnom súboji Gilleta a domáci tak stále nepúšťajú Tottenham do výraznejšieho tlaku.

90+1

Trippier napriahol k strele z diaľky, no jeho pokus končí nad bránou Prota.

90+1

Nadstavujú sa 3 minúty.

90

Do obrovskej šance sa po dorážke dostal Praet, lenže loptu nasmeroval len do stredu brány, kde ju chytá Lloris. Lepšie umiestnený pokus by určite rozvlnil sieť.

90

Sylla bol po pár sekundách od príchodu na trávnik faulovaný a tak domáci zostávajú pri lopte.

89

Domáci sa s rozohrávkou neponáhľajú, pri pohľade na skóre je jasné, že by sa už najradšej videli v kabíne a oslavovali výhru.

88

Stefano Okaka podal skvelý výkon a od domácich fanúšikov sa dočkal pri odchode z trávnika mohutného potlesku, ktorý si samozrejme za dnešné predstavenie zaslúži.

88

Striedanie v tíme R.S.C. Anderlecht: z ihriska odchádza Stefano Okaka, prichádza Idrissa Sylla.

87

Davies sa pokúšal o center do pokutového územia, jeho prízemný pokus ale odvracia hneď prvý brániaci hráč za postrannú čiaru.

86

Domáci výborne bránia a nepúšťajú Tottenham do šance. Naopak, vytvárajú nebezpečné protiútoky.

84

Acheampong bol tvrdo faulovaný Lamelom. Ten môže byť rád, že nevidel žltú kartu.

82

Aj hostia predviedli dobrú akciu, vzrušenie bolo ale zbytočné, keďže rozhodca videl ofsajdové postavenie.

81

Hostia otvorili hru a Anderlecht sa tak môže častejšie dostávať do otvoreného priestoru na polovici Tottenhamu. Tentoraz mal v dobrej akcii opäť prsty Acheampong, ktorý našiel Tielemansa na hranici šestnástky, ten ale loptu ideálne netrafil.

80

Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Andros Townsend, prichádza Joshua Onomah.

79

Ben Davies sa dostal k lopte na hranici pokutového územia, lenže napokon a pošmykol a nedostal loptu na Kanea.

78

Acheampong je od príchodu na trávnik veľmi aktívny, opäť sa snažil preniknúť do pokutového územia, to sa mu aj podarilo a obrana hostí odvracia len na rohový kop.

77

Na Haryho Kanea smerovala pekná prihrávka, mladý útočník sa mohol rútiť sám na brankára, to by ale nemohol stáť v ofsajde.