Primeira Liga

GD Estoril Praia – Vitória FC Setúbal

3:0

koniec (2:0)

27.02.2016, 21:45 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • 24. kolo • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny) cz

Tipsport: 1.98 3.3 4.05

84

Právě teď dochází ke zmiňovanému střídání. Hřiště opouští Mattheus (ETR), jehož místo zaujme Afonso Taira (ETR).

80

Druhé střídání domácích. Elvis Babanco (ETR) dnes nehrál zrovna ideálně a na poslední minuty je vystřídán Pedrem Botelhoem (ETR).

75

Krátce po střídání domácích sahají k další změně i hosté. Poslední střídání obstarala dvojice Makuszewski (STL) – Ruca (STL). První zmíněný šel na lavičku, druhý opačným směrem.

74

K prvnímu střídání se v 74. minutě odhodlali domácí. Na trávník se podívá Michael (ETR), který nahradil Gersa Fernandsese (ETR).

70

Dvacet minut před koncem řádné hrací doby dochází ke druhému střídání hostů. Značně unaveného Arnolda (STL) nahrazuje Vasco Costa (STL).

59

Je tady první střídání. Ze hřiště odchází Salim Cissé (STL), jenž spálil několik velkých šancí, na trávník naopak zamířil Albert Meyong (STL).