Liga majstrov (predkolá)

B36 Tórshavn – La Valletta FC

2:1

koniec (1:1)

05.07.2016, 19:00 • Gundadalur, Tórshavn • 1. predkolo • Václav Soukup (@@SoukupVac) cz

Tipsport: 3.07 2.9 2.3

90+1

Taktické střídání hostí. Leandro Aguirre míří ze hřiště, na jeho místo nastupuje Jean Borg.

89

Alex Mellemgaard míří pod sprchy, na jeho místo nastupuje Paetur Petersen.

87

Michael Mifsud míří na nějakou minutku na trávník místo Jhonnattanna.

83

Další tah domácího kouče málem vyšel! Pingel se dostal po odrazech k míči a svou střelou vyprášil rukavice Bonella!

81

Sebastian Pingel míří na hrací plochu místo Hanuse Thorleifssona.

79

Zpoza vápna se do míče opřel Jhonnattann, ale jeho pokus orazítkoval levou tyč!

76

Odmar Faero vidí žlutou kartu.

69

Hosté začínají být lehce nervozní. Další žlutou kartu za faul na Agnarssona vidí Claudio Pani.

68

Hostující brankář Henry Bonello vidí žlutou kartu za zdržování hry.

66

66. Hannes AGNARSSON - 2:1

66

Tórshavn právě vstřelil branku!
Tah domácího trenéra se vyplatil! Již po třech minutách na hřišti střílí HANNES AGNARSSON hlavou branku naděje! Eysturoy našel jeho hlavu přímo z rohového kopu!

63

Jákup Borg má dnes odpracováno, na jeho místo nastupuje Hannes Agnarsson.

56

První žlutou kartu utkání vidí domácí Jónas Naes, který fauloval Falconea.

33

Centr Jakobsena z levé strany našel hlavu Borga, ten donutil Bonellu k tygřímu skoku!

29

Zpoza vápna vystřelil tvrdou střelu Thorleifsson, míč z jeho kopačky skončil na břevně!

24

24. Federic FALCONE - 1:1

24

Valletta právě vstřelila branku!
Chytrý pas zpoza obrany vyslal Romeu na FEDERICA FALCONEA, ten na hranici ofsajdové pasti převzal míč a osamoceným únikem překonal domácího brankáře! Tato branka znamená, že dnes neuvidíme prodloužení.

11

11. Hanus THORLEIFSSON - 1:0

11

Domácí brankář okamžitě poslal míč na Eysturoye, který krásným centrem našel HANUSE THORLEIFSSONA, ten hlavou překonal brankáře Bonellu!

10

Falcone si vzal pro sebe míč a prošel domácí obranou, na hranici vápna vypustil tvrdou střelu, kterou T. Askham výtečně zneškodnil!

2:1

Góly: 11. Thorleifsson (Eysturoy), 66. Agnarsson (Eysturoy) – 24. Falcone (Romeu)

Karty:   56. Naes (B36), 76. Faero (B36) – 68. Bonello (VTT), 69. Pani (VTT)

B36 Tórshavn: T. Askham – Naes, Eriksen, H. Askham, Eysturoy – Thorleifsson (81. Pingel), Faero, Jakobsen (C), Mellemgaard (89. P. Petersen) – Borg (63. Agnarsson), Ciešlewicz
Náhradníci: Thomsen – Dam, P. Petersen, Agnarsson, B. Petersen, Pingel, Nolsoe

La Valletta FC: Bonello – Romeu, Gill, Caruana (C), Azzopardi – Santiago – Briffa – Jhonnattann (87. Mifsud), Aguirre (90 +1. Borg), Pani – Falcone
Náhradníci: Bartolo – Mifsud, Montebello, Borg

Rozhodca: R. Tarajev – H. Reinvald, N. Neemlaid

Prvý zápas: Valletta - B36 Tórshavn 1:0