koniec (2:0, 0:0, 3:2)

25.08.2016, 17:00 • Lada Arena • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer)

: 2.85 4.1 2.35

S konštatovaním, že bratislavský Slovan na prvé body v sezóne stále iba čaká, sa s vami pre dnešok lúčime. Ďakujeme za pozornosť a želáme vám príjemný zvyšok dňa. (19:37:18)
Zápas sa skončil. Tretia tretina sa pre Slovan vyvíjala veľmi pozitívne, belasí boli strelecky jasne aktívnejší, súpera poriadne zatlačili a dokázali znížiť na 2:3 zo svojho pohľadu, ale po vylúčeniach v závere zápasu ešte dvakrát inkasovali a na body napokon nedosiahli.

Z ľadovej plochy museli lekári v 45. minúte po zákroku Belousova na nosidlách odniesť Tomáša Starostu. Domáci hráč dostal za narazenie na mantinel trest 5 minút + do konca zápasu.

59:19

Meszároš sa vracia na ľadovú plochu a Slovan hrá so štyrmi korčuliarmi.

59:19

Togliatti dáva gól!
Hokejisti Lady vužívajú dvojnásobnú presilovku a do Brustovej siete pridávajú aj piaty gól. Do štatistík sa zapísal MIKAEL JOHANSSON, Nikita Filatov si pripísal už svoju tretiu asistenciu v zápase.

58:54

Slovan sa dokonca v závere stretnutia bude musieť brániť v trojici. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za hákovanie Jeff Taffe.

58:50

Slovan svojho súpera jednoznačne prestrieľal, ale na body nesiahne ani dnes. Belasí sa musia v závere brániť, pred nami je posledná minúta riadnej hracej doby i celého zápasu.

58:04

Aj ihneď po góle sa bude Slovan brániť. Dvojminútový trest za hákovanie inkasuje skúsený obranca Andrej Meszároš. Dnes je to už jeho tretie vylúčenie v zápase.

58:04

Slovan hrá od tejto chvíle v plnom počte a Skalický si bude mať čo vyčítať. Belasí inkasovaním štvrtého gólu pravdepodobne stratili nádej na bodový zisk.

58:04

Skalického trest sa skončil, ale nie za okolností, aké by si Slovan želal ALEXANDR BUMAGIN využil početnú prevahu a vedenie Lady zvýšil na 4:2. Asistencia: Nikita Filatov.

57:22

Lada sa v útoku stále nevie usadiť. Slovanisti puk za pukom vyhadzujú spred Brusta a čakajú na koniec Skalického trestu.

56:50

Slovan vyhadzuje puk spoza vlastnej bránky. Belasí začali hru v početnej nevýhode veľmi dobre.

56:05

Toto ale belasým vôbec nepomôže. Slovan sa bude dve minúty brániť, na trestnú lavicu smeruje za nedovolené bránenie útočník Pavol Skalický.

54:00

Slovan je späť v hre a bojuje o bodový zisk! Do konca riadnej hracej doby tohto zápasu ostáva presne šesť minút.

53:41

Slovan Bratislava dal gól!
Tak toto je neuveriteľné! Zverenci trénera Říhu prelomili streleckú smolu a vzápätí pridávajú aj druhý presný zásah. Do štatistík sa tentokrát zapisuje JONATHAN CHEECHOO. Asistencia: Nick Plastino.

53:13

Lada sa počas svojej početnej nevýhody neubránila a od tejto chvíle hrá v plnom počte.

53:13

Belasí sú späť v hre! Brankár Brust vykorčuľoval na striedačku a Slovan hru šiestich proti štyrom využil. Po prihrávke Jegliča sa presadil JEFF TAFFE. Asistencie: Žiga Jeglič, Václav Nedorost.

52:07

Lada sa bude musieť brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za nedovolené bránenie strelec posledného gólu Anton Krysanov.

5:2

Góly a asistencie: 10. Bočarov (Sotnieks, Šenfeld), 19. Achmetov (Strelcov, Sinicyn), 51. Krysanov (Filatov), 59. Bumagin (Filatov), 60. Johansson (Filatov) – 54. Taffe (Jeglič, Nedorost), 54. Cheechoo (Plastino)

Lada Togliatti: Ježov (Masalskis) – Sotnieks, Gurkin, Bolšakov, Maleňkich, Korjagin, Sinicyn – Filatov, Bumagin, Johansson – Belousov, Krysanov, Demagin – Šenfeld, Komarov, Bočarov – Achmetov, Zernov, Strelcov – Mokšancev.

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Meszároš, Kundrátek, Plastino, Švarný, Luža, Starosta, Pokorný – Cheechoo, Taffe, Chipchura – Nedorost, Jeglič, Valský – Viedenský, Skalický, Lušňák – Zigo, Šiška, Kubalík – Hlinka.

Rozhodca: Ravodin, Soin – Gordenko, Tomilo