4:3

koniec (2:1, 2:0, 0:2)

25.08.2016, 18:00 • Zimní stadion Luďka Čajky • Jan Kobylík cz

Tipsport: 1.4 5.3 4.8

Diváci ve Zlíně byli svědky líbivého zápasu, ve kterém byli lepší domácí a zaslouženě zvítězili 4:3. Ve třetí třetině ještě Zvolen zdramatizoval zápas dvěma brankami, další ale už nepřidal a ani ve Zlíně si nepřipíše první letošní výhru v přípravě. To je ode mne vše, děkuji za pozornost. (20:08:06)

59:30

Zvolen to zkouší v šesti!

58:59

Kubiš vybídl pasem Chytila, který puk nezpracoval.

58:04

Jednoznačná šance Bukartse, který dostal pas od Holíka a měl odkrytou bránu, do které ovšem puk nevměstnal..

57:31

Úmysl ofsajd Zvolenu.

56:44

Honejskova střela razítkuje tyč!

56:13

Za obranu Zvolenu si najížděl Kubiš, přihrávka na něj ale byla ztečována.

54:19

Ondráček se snažil prostrčit puk na Šťastného, obrana Zvolenu ale jeho úmysl vystihla a šanci Zlína zmařila.

52:47

K odraženému puku se dostal Bořuta, zavezl puk do pásma a vystřelil, Petrík puk vyrazil.

51:39

A mohlo být vyrovnáno! Zvolen jel dva proti jednomu, když se Peter Zuzin rozhodl střílet a Kašík jeho střelu vytěsnil ramenem.

50:53

Slibná šance Šťastného, který pálil z úrovně kruhu a přestřelil branku.

49:26

Zvolen je v posledních chvílích opravdu nebezpečný. Ďalogovu střelu se pokoušel tečovat Juraj Jurík.

48:44

47:47

Střelu Ďalogy chytá Kašík do lapačky.

47:19

Zvolen právě vstřelil branku!
Zlín v posledních minutách hraje opravdu laxně. I ve druhém oslabení pustil Zvolen do šance, když se ke střele dostal PETR OBDRŽÁLEK, jenž propálil Kašíka mezi betony. Asistence: Bruno Mraz.

46:16

Zvolen vyhazuje a z přesilovky zbývá pouhá půlminuta.

45:27

Bruno Mraz se dostal ve vlastním oslabení do velké šance, kdy jel osamocen proti Kašíkovi, ale ten ho vychytal.

44:46

Přesilovku si zahraje pro změnu Zlín. Petr Řezač dostává dvě minuty za krosček.

4:3

Góly a asistencie: 10. Holík (Bukarts), 15. Matějíček (Žižka, Vlach), 25. Holík (Žižka, Šťastný), 35. Říčka (Bukarts, Žižka) – 14. Knyazev (Jakubík), 44. L. (Andersosns, J.), 48. Obdržálek (Mraz)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Horák, Žižka, Matějíček, Bořuta, Blaťák, Holomek – Bukarts, Holík, Říčka – Honejsek, Vlach, Veselý – Gago, Podešva, Kubiš – Šťastný, Chytil, Ondráček.

HKM Zvolen: Petrík (Cibula) – Ivan, Juraško, Valenta, Dubeň, Andersosns, Demiters, Rehák, Habšuda – Obdržálek, Jurík L., Zuzin, Klhůfek, Mráz, Jurík J., Ďaloga, Jakubík, Hruška, Řezač, Knyazev

Rozhodca: Škach, Malota – Goňa, Šiška