25.08.2016, 18:05 • Nagorny Arena • Vojtěch Balon (@VojtaBalon) cz

Tipsport: 1.6 4.5 4.62

To je z mé strany již vše, brzy zase na počtenou! (20:29:28)
Československá stopa:

Jakub Sedláček (RIG) 26 zákroků, 2 góly, úsp. 92,9 %
Je hotovo! Torpedo prožilo povedený vstup do sezóny a na domácím ledě udolalo houževnaté Dinamo Riga 2:0 po gólech Sjomina a Daugavinše v závěru třetí třetiny. Gólová střela lotyšského legionáře lotyšský celek definitivně zlomila a rozhodla o tom, že Dinamo prohrálo i druhé utkání nového ročníku.

59:26

Alexej Potapov (NNO) si počínal až příliš vehementně při čistění prostoru před vlastní svatyní a v samém závěru ještě vyfasoval dvě minuty za hrubost.

59:04

Domácí nic nevymýšleli a okamžitě po zisku kotouče ho vyhodili na zakázané uvolnění, Dinamo si následně vybralo oddechový čas!

58:36

Hráči Dinama uvízli v ofsajdu a čas se jim začíná rychle krátit, minutu a půl před třetí sirénou se bude vhazovat ve středním pásmu.

57:48

Ilja Proskurjakov radši přerušil hru před dotírajícím Galvinšem, hosté z lotyšské metropole ještě nic nebalí.

56:56

56:56 Kaspars DAUGAVINŠ - 2:0

56:56

Torpedo právě vstřelilo branku!
Troufám si říct, že je rozhodnuto! KASPARS DAUGAVINŠ dostal přesnou přihrávku na levý kruh, odkud se z první trefil přesně k tyči, a tři minuty před koncem tak Novgorodští vedou o dvě branky! Asistence:

56:27

Hráči v modrých dresech stále kombinují v útočném pásmu, k žádným střelám se ale zatím nedostávají.

55:41

Novgodorský lodivod si vybral oddechový čas, rozhodnou domácí v této početní výhodě definitivně o svém vítězství?

55:41

Právě Justin Shugg (RIG) v rohu kluziště naprosto zbytečně zahákoval soupeře a příští dvě minuty stráví za katrem, to je velká komplikace pro Dinamo!

54:50

Justin Shugg se individuálně prokousal na útočnou modrou, odkud vypálil, jenže jeho nepřesný projektil Proskurjakova neohrozil.

53:56

Nutno ale říct, že defenzíva Torpeda šlape jako švýcarské hodinky, hosté se zatím ne a ne dostat k závěrečnému tlaku.

52:54

Po dalším vhazování v útočném pásmu Dinama se kotouče zmocnil Sam Lofquist a vyhodil ho do bezpečí, Novgorodští už se v podstatě jen brání.

51:58

Arťom Aljajev se zodpovědně vrátil, aby odstavil od kotouče hostujícího forvarda Shugga, protiakci Torpeda se mu už ale založit nepodařilo.

51:01

Hosté začínají zvyšovat obrátky! Odraženého kotouče se v mezikruží zmocnil útočník Tim Sestito a nahodil ho zpět do prostoru před Proskurjakovem, strážce svatyně Torpeda si ale nakonec poradil.

49:59

Před námi je posledních deset minut základní hrací doby a oba týmy stále dělí jediný gól, můžeme se těšit na dramatický závěr zápasu.