2:4

koniec (2:0, 0:1, 0:3)

25.08.2016, 18:00 • Miroslav Klimeš cz

Tipsport: 2.0 4.6 2.54

Jestřábi trestuhodně prohospodařili dvoubrankový náskok z první třetiny a nakonec prohrávají 2:4. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (20:12:37)

58:59

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
MATĚJ PSOTA vypíchl domácímu obránci kotouč a poté už zakončil do prázdné branky. Jestřábi to zkoušeli v šesti. Bez asistence.

57:00

Jestřábi se ženou za vyrovnáním, zatím je však snaha marná, hosté dobře brání.

54:15

Nádherná akce! Do šroubku rozebraná domácí oslabená obrana. Akci na jeden dotek doklepává do prázdné branky RADIM ZOHORNA. Asistence: Martin Lojek a Roman Erat.

53:06

Protivný vyjel s pukem a dokonce nahazoval na Dostála, jenže branku minul.

52:54

Jestřábi jdou do čtyř. Jan Káňa (PRO) v nevhodnou dobu usedá na lavici za sekání.

50:36

Káňa předal mezi kruhy Šlahařovi a ten mohl zkompletovat hattrick, jenže těsně minul branku!

50:15

Zakázané uvolnění Třebíče.

47:36

Šlahař se již dostával do samostatného úniku, neměl však potřebnou rychlost a nakonec mu vracející se obránce strčil do střely hůl. Dostál nemusel zasahovat, ten všeobecně od první třetiny nemá mnoho práce.

47:24

Zakázané uvolnění domácího celku.

46:02

Niko zachránil na modré vyhazovaný puk, předal jej Eratovi, který se štěstím našel mezi kruhy najetého JANA ZDRÁHALA a ten nekompromisně zakončil pod horní tyčku. Asistence: Roman Erat a Ján Niko.

45:56

Hosté jsou kompletní a hrají přesilovou hru.

45:23

Jestřábi jsou ve čtyřech.

44:58

Krásná akce na jeden dotek, Zohorna kombinoval s Eratem, nakonec zakončoval Zdráhal, ale puk vyrazil nad mantinel Novák.

44:45

Hosté si berou oddechový čas.

44:45

Vyloučen domácí Aleš Holík (PRO) za krosček. Poté byl v jasné šanci Zohorna, po zákroku Kantora rozhodčí přerušil hru, Erat se hodně zlobil, že jej nenechal dorážet.

44:11

Kusko byl znovu velice agilní před Kantorem, ten mu ale přikryl hůl i s pukem.

2:4

Góly a asistencie: 9. Šlahař (Krejčík), 18. Šlahař (Káňa) – 29. Erat (Dolníček), 47. Zdráhal (Erat, Niko), 55. Zohorna (Lojek, Erat), 59. Psota

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – Holík, Kaluža, Protivný, Vokurka, Zadražil, Šafář, Kolář – Luňák, Venkrbec, Fiala – Novák, Půhoný, Korhoň – Krejčík, Šlahař, Káňa – Augustin, Moskal, Švec. Trenér: K. Přecechtěl.

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jakel) – Zdráhal, Lojek, Koch, Niko, Bartejs, Čejka, Chrapak – Erat, Dolníček, Zohorna – Kusko, Milfait, Psota – Wasserbauer, Havránek, Přibyl – Čech, Juráň, Paták – Všetečka. Trenér: M. Sobotka.