FK Zorja Luhansk – Fenerbahce SK

1:1

koniec (0:0)

15.09.2016, 19:00 • Stadion Černomorec, Oděsa • 1. kolo • Miroslav Revaj

V druhom polčase išli domáci do vedenia v 52. minúte a pohodlne kontrolovali priebeh zápasu. Už sa zdalo, že to domáci tím udrží, avšak v 6. nastavenej minúte napokon hostia vyrovnali a tak sa tento zápas končí remízou 1:1! (20:58:13)

90+7

90+6

90+6. Simon Kjær (FEN) - 1:1

90+6

Fenerbahce dalo gól!
Neuveriteľné! Hostia v úplnom závere hry vyrovnávajú a domáci tomu nemôžu uveriť! Sledovali sme posledný útok hostí, lopta sa napokon odrazila ku SIMON KJÆR a ten presnou strelou ku tyčke nedal domácemu brankárovi žiadnu šancu – 1:1!

90+5

Žltú kartu dostáva Paulinho (FK Zorja Luhansk).

90+4

Túto situáciu domáci futbalisti zvládli a poslali loptu do bezpečia.

90+3

Fenerbahce si napokon vybojovalo ešte priamy kop! Domáci sa tak budú musieť ešte brániť.

90+2

V hre už pokračujeme ďalej, pri lopte sú hostia a už vrhajú všetky svoje sily do útoku. Domáci tím má však zatiaľ všetko pod kontrolou.

90+1

Hra sa však teraz prerušuje, pretože na trávniku ostávajú ležať dvaja futbalisti. Nastavený čas sa tak zrejme ešte predĺži.

90

Hlavný rozhodca tohto zápasu Kovacs napokon nastavuje ešte tri minúty!

89

Aj tento útok hostí si napokon domáci celok bez problémov postrážili a po zisku lopty sa nikam neponáhľa.

88

Už aj netrpezlivo čakáme na údaj o nastavenom čase, domáci tím cíti šancu na plný bodový zisk a už zrejme urobí všetko preto, aby tomu tak skutočne aj bolo.

87

Striedanie v tíme FK Zorja Luhansk: z ihriska odchádza Vladyslav Kulač, prichádza Artem Gordijenko.

86

Hra sa teraz navyše opäť prerušuje, pretože jeden z domácich futbalistov si vyžiadal ošetrenie.

85

Fenerbahce to po zisku lopty skúša smerom dopredu ako to len ide, obrana domácich však všetky útoku eliminuje. Veľa času už hosťom na skórovanie neostáva.

84

Do konca zápasu už veľa času neostáva, domáci tím aj naďalej drží prekvapivý výsledok 1:0! Zrejme kríza hostí bude pokračovať aj naďalej.

83

Striedanie v tíme FK Zorja Luhansk: z ihriska odchádza Željko Ljubenović, prichádza Jevhen Opanasenko.

81

Domáci sú pri lopte a postupne prenikajú na útočnú polovičku. Hostia sa tak budú musieť teraz brániť.

80

Napokon sa hostia predsa len dostali do útoku, avšak center do pokutového územia domácich brankár Ševčenko v pohode zobral do svojho náručia.