Konyaspor – Šachtar Doneck

0:1

koniec (0:0)

15.09.2016, 21:05 • Torku Arena, Konya • 1. kolo • Miroslav Revaj

V druhom polčase sme videli veľký nápor hostí a v 76. minúte sa im aj podarilo skórovať zásluhou Ferreyru. Domáci síce potom ožili, ale už sa im vyrovnať nepodarilo a tak zápas končí výsledkom 0:1!

Ja Vám pre dnes ďakujem za pozornosť, želám Vám dobrú noc a zajtrajší úspešný posledný pracovný deň! (22:59:06)

90+4

90+3

Striedanie v tíme Šachtar Doneck: z ihriska odchádza Viktor Kovalenko, prichádza Maxim Malyšjev.

90+3

Navyše sa do útoku teraz dostali práve hostia a získavajú aj rohový kop! O osude zápasu je tak už zrejme rozhodnuté. Rohový kop napokon hostia rozohrali nakrátko, ale do šance sa už nedostali.

90+2

Prebieha už druhá nastavená minúta, zrejme to už hostia ustoja a pripíšu si v prvom zápase tri body!

90+1

Nastavený čas v druhom polčase je 3 minúty!

90

Striedanie v tíme Šachtar Doneck: z ihriska odchádza Facundo Ferreyra, prichádza Eduardo.

89

Čakáme už aj na údaj o nastavenom čase. Určite sa nejaké tie minútky nastavovať budú.

88

Domáci tím sa však ešte nevzdáva, momentálne je pri lopte a snaží sa preniknúť na útočnú polovičku. Hostia sa tak zrejme budú v závere zápasu brániť.

87

Kirintili v bráne domácich však teraz musel zasahovať pri rodiacim sa útoku hostí. Včas ale vybehol zo svojej brány a loptu zobral do svojich rukavíc.

86

Zápas sa však už blíži ku svojmu konci, domáci tím stále prehráva 0:1! Domáci však po inkasovanom góle ožili a začali hrať smerom dopredu aktívnejšie.

85

Striedanie v tíme Konyaspor: z ihriska odchádza Jens Jønsson, prichádza Halil Ibrahim Sönmez.

83

Do zakončenia sa teraz dostal domáci Sahiner, ale obrana hostí jeho pokus zblokovala do bezpečia. Domáci tím tak ešte pri lopte ostane.

82

Zanedlho si loptu opäť vybojovali domáci futbalisti a zdá sa, že sa predsa len ešte prihlásili o slovo. Hostia si tak musia dávať pozor, aby nedali domácim priestor na zakončenie.

81

Avšak predsa len sa domáci dostali do útoku, ku strele sa odhodlal nový muž na ihrisku Meha, jeho pokus len tesne minul bránu hostí.

79

Pri lopte sú však aj naďalej častejšie hostia a tak sa domáci musia len brániť. Vyzerá to tak, že Šachtar si už víťazstvo zrejme udrží.

78

Šachtar sa tak dostal do zaslúženého vedenia a je aj naďalej aktívnejším tímom. Domáci to chceli uhrať na remízu, avšak prehrávajú o jeden gól a tak sa musia pokúsiť aj oni skórovať.

77

Striedanie v tíme Konyaspor: z ihriska odchádza Deni Milošević, prichádza Alban Meha.