Juniorská liga (CZ)

FC Zbrojovka Brno – FK Dukla Praha

4:1

koniec (0:1)

25.09.2016, 13:00 • Srbská - Brno • 8. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas) cz

Tipsport: 1.42 4.0 5.1

To je z dnešního utkání Juniorské ligy z Brna vše. Děkuji Vám za pozornost. Utkáním Vás provedl Tomáš Suchánek. Pěkný zbytek víkendu. (14:45:17)
Rozhodčí Mikyska ukončil dnešní střetnutí ve kterém si Zbrojovka připisuje vítězství v poměru 4:1! První poločas vyšel lépe Dukle, která jej vyhrála po brance Doudery 1:0! Druhý poločas však patřil Zbrojovce, která nasypala do sítě Dukly čtyři branky, když se postupně trefil Vávra, Růsek, Koláčný a ještě jednou kanonýr Stanislav Vávra.

90

90

Domácí ji rozehráli na krátko a již chtějí dohrát utkání s míčem na kopačkách.

89

V závěru uvidíme ještě jednu standardní situaci domácích z levé strany.

88

Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Vávra, přichází Hykš.

85

Dukla mohla korigovat, ale nařízený přímý kop nasměrovali hosté pouze do postavené zdi Zbrojovky.

83

83. VÁVRA - 4:1

83

Brno právě vstřelilo branku!
Druhý poločas je to koncert v podání domácích! Obrana Dukly už jakoby neexistovala a STANISLAV VÁVRA šel sám na branku skoro od poloviny hřiště a v brejku se tenhle forward nemýlí a posílá čtvrtý kousek do sítě Dukly. – 4:1!

81

Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Vintr, přichází Sedláček.

79

Sraženou ránu kryje v rukavicích brankář Řepa a drží tak jakousi naději pro Duklu, že ještě pražané zdramatizují koncovku dnešního mače.

78

Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Weber, přichází Ullbrich.

76

Další centr mířil na Vintra, ale tentokrát nebyl přesný. Obrana Dukly nyní připomíná velký průchoďák.

74

Dukla si koleduje, aby si odvezla z Brna debakl. Ondřej Vintr křížnou ranou jen těsně minul pravou tyč!

73

73. KOLÁČNÝ - 3:1

73

Dukla sice rohový kop ubránila, ale pouze za vápno na kopačku JIŘÍHO KOLÁČNÉHO, který utišenou ranou k pravé tyči posílá Zbrojovku do dvou brankového vedení! – 3:1!

72

Hned z další akce byli tři Zbrojováci ve velkém vápně, ale branku z toho nevytěžili. Rohový kop následuje.