3:1

koniec (3:1)

25.09.2016, 18:30 • Camp El Madrigal, Villarreal • 6. kolo • Viktor Kalinács

: 1.6 4.96 10.9

Ďakujeme Vám za pozornosť pri tomto zápase La Ligy a tešíme sa na Vás aj nabudúce. Prajeme ešte príjemný zvyšok víkendu. (20:29:56)
Žltá ponorka z Villarrealu poráža po skvelom výkone Osasunu Pamplona 3:1. Základ úspechu položili domáci v prvom polčase, keď šnúrou troch gólov rozhodli o svojej výhre. V piatej minúte otvoril skóre Pato, následne sa pridal aj Bruno Soriano, ktorý zvyšoval na 2:0 z penalty. V 39. minúte zvýšil na 3:0 Sansone. Na konci prvého dejstva prišiel šok v podobe ďalšej penalty, tentokrát v neprospech domácich. Sergio León penaltu vypracoval, aby ju Roberto Torres premenil. Na začiatku druhého polčasu prišlo k striedaniu brankárov hostí. Fernándeza striedal Fernández. Dôvodom neboli tri inkasované góly, ale zranenie. Osasune nepomohli ani zvyšné striedania a do hry sa už nedostala. Villarreal pohodlne kontroloval zápas a v šiestom kole La Ligy tak po výsledku 3:1 získava ďalšie tri body do tabuľky.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 7:17.

90+4

90+3

V poslednej minúte má loptu na svojich kopačkách Osasuna, tá sa ešte snaží zaútočiť, rozhodca Ocón sa už pozerá na svoje hodinky.

90+2

De Santos bol faulovaný a domáci si svoje tri body už postrážia.

90+1

Roh bol zahraný nakrátko, dos Santos si po loptu zbehol, hráči Osasuny ho ale vytlačili z pokutového vápna.

90+1

Nadstavujú sa tri minúty.

90

Sledujeme rohový kop domácich, v tejto štatistike je to vyrovnané – päť rohov na oboch stranách.

89

89.

89

Borré si dobre nabehol na prihrávku za obranu hostí, Fernández vybehol, loptu vyrazil, ale tá sa po odraze od jedného z brániacich hráčov dostala na druhú stranu vápna, kde ju mohol do brány usmerniť Castillejo, ten sa ale do priestoru troch žrdí netrafil.

88

Tentokrát sa previnili hostia, Santos Borré bol faulovaný a Villarreal rozohral voľný kop nakrátko.

87

Čeryšev si pri útočnom výpade pomáhal rukami a píska sa útočný faul.

86

Sergio León sa dostal k lopte rovnako ako pred odpískaním penalty na konci prvého polčasu, jeho gólovú snahu zmaril jeden z vracajúcich sa obrancov.

85

A ďalší roh pre hostí! Dobrá hlavička Rivièreho končí iba tesne vedľa ľavej žrde!

84

Asenjo následnú hlavičku po rohu chytá a domáci si môžu vydýchnuť.

83

Domáci so všetkými jedenástimi hráčmi na vlastnej polke, teraz ale Asenjo podcenil hlavičku jedného zo spoluhráčov a hostia získali roh.

82

Osasuna začala s tlakom, ale je možno už príliš neskoro. Fuentes sa navyše ocitol v ofsajde a Villarreal zbiera drahocenné sekundy.