25.09.2016, 20:45 • Stade Vélodrome, Marseille • 7. kolo • Jakub Kopřiva cz

Tipsport: 2.12 3.2 3.85

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:39:53)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:7. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 12:17.
Je dobojováno. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se hned ve třetí minutě dostali do vedení. Domácí ale pak zabrali a ještě v prvním poločase vyrovnali. Ve druhém dějství se trefil Bafétimbi Gomis a celek Marseille se dostal do vedení 2:1. Vyrovnání měl na noze Guillaume Gillet, ale poslal míč jen do břevna. Domácí tedy vybojovali velmi cenné tři body za vítězství 2:1.

90+4

90+3

Žlutou kartu dostává Amine Harit (FC Nantes).

90+2

Hosté se ještě snaží něco vymyslet, ale vypadá to, že všechny body získá domácí celek, který kontroluje své vedení.

90+1

Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88

Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Rémy Cabella, přichází Tomáš Hubočan.

86

Žlutou kartu dostává Oswaldo Vizcarrondo (FC Nantes).

84

Po další akci zakončil Emiliano Sala, ale s jeho slabým pokusem si Yohann Pelé v pohodě poradil.

82

82. Gillet poslal míč do břevna

82

A málem bylo vyrovnáno! Po přihrávce do vápna se k míči dostal Guillaume Gillet, který to trefil velmi dobře, ale kulatý nesmysl orazítkoval jen břevno!

80

Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Florian Thauvin, přichází Saif-Eddine Khaoui.

79

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Adrien Thomasson, přichází Alexander Kačaniklić.

77

Hosté přidali a je to znát, ale zatím Marseille velmi dobře brání a kráčí za důležitým vítězstvím.