koniec (2:0, 1:0, 1:0)

25.09.2016, 15:00 • Lada Arena • Radek Kozel cz

Tipsport: 2.32 3.8 2.71

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z KHL napočtenou. (17:19:52)
Utkání mezi celky Lada Togliatti a Dinamo Riga je u konce a o vítězi nemůže být pochyb. Domácí hokejisté byli po celý zápas lepším týmem a zcela zaslouženě si připisují tři body za vítězství 4:0.

59:00

V samotném závěru utkání si přesilovou hru zahrají i hosté po nedovoleném zákroku Děmagina.

55:50

53:50

Hosté závěr utkání nezvládají především co se disciplíny týče, o čemž svědčí další vyloučený hráč. Za katr míří Sestito.

52:41

Togliatti právě vstřelilo branku!
Zdá se, že o vítězi je jasno! A měl by jím být tým Togliatti, neboť čtvrtý úspěšný zásah přidává NIKITA FILATOV. Asistence: Sotnieks.

52:29

Další trest pro hráče Rigy, tentokrát pro Jerofejevse.

51:43

50:21

Hokejisté Lady se soustředí i při vlastní přesilové hře především na důkladnou defenzívu a do nebezpečnější akce se prozatím nedostali.

49:43

Hostům se vidina na zvrat utkání opět vzdálila, protože na dvě minuty putuje na trestnou Jelisejevs.

46:29

Shugg přišel ve vlastním obranném pásmu o puk a byla z toho hodně nepřehledná situace před Sedláčkem.

46:02

Skvorcovs předvedl význam čtvrté lajny v praxi, to když si u mantinelu vyšlápl na nepozorného Bumagina.

44:57

Kostromitin se elegantně zbavil na modré čáře dotírajícího útočníka, avšak při následné střele si neseřídil mířidla a branku minul.

43:06

Dinamo se nevzdává! Krásná kombinační akce hostujícího celku, na jejímž konci byla lapčka Ježova.

41:34

Ježov se musel mít na pozoru před tvrdou střelou Pavlovse.

40:43

40:04

Lada začíná třetí třetinu v početní výhodě. Je otázkou, zdali toho dokáže využít.

4:0

Góly a asistencie: 5. Bělousov (Aronson), 17. Filatov (Kostromitin), 39. Valujskij (V. Komarov), 53. Filatov (Sotnieks)

Lada Togliatti: I. Ježov (Masalskis) – Aronson, Sotnieks, Gurkin, Maleňkich, Korjagin, Kostromitin – Filatov, Bumagin, Johansson – Šenfeld, Bělousov, V. Komarov – Rybin, Krysanov, Děmagin – A. Ivanov, Achmetov, Zernov – Valujskij.

HC Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Jerofejevs, Mullen, Galvinš, J. Redlihs, K. Redlihs, Zile, Freibergs – Shugg, Sčastlivyj, Gillies – Darzinš, Sestito, Indrašis – Jelisejevs, Pavlovs, M. Redlihs – Saulietis, Meija, Skvorcovs.