6:3

koniec (3:1, 1:0, 2:2)

25.09.2016, 17:00 • Steel aréna, Košice • 7. kolo • Lukáš Pancurák

: 1.28 7.5 9.0

Skončilo sa zaujímavé stretnutie 7. kola Tipsport ligy medzi Košicami a Žilinou, v ktorom sa podarilo domácim zvíťaziť pomerom 6:3 . Košičania tak naďalej pokračujú vo víťaznom ťažení a opätovne si tak potvrdzujú svoju líderskú priečku v tabuľke.

Pomer striel v dnešnom zápase: 24:37

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim. Ja vám prajem ešte pekný zvyšok víkendu a úspešný štart do nového pracovného týždňa. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:16:29)

59:30

Zápas sa už len dohráva.

58:50

Beží posledných 70 sekúnd zápasu. Košice sú usadené v útočnej tretine, kde vyslali niekoľko nebezpečných streleckých pokusov, avšak Tomáš Tomek Žilinu v tomto prípade podržal.

58:00

Bežia posledné 2 minúty riadnej hracej doby. Košičania už budú chcieť podržať na vlastných hokejkách a hru kontrolovať ďaleko od svojej bránky, aby sa tak vyhli viacerým nepríjemnostiam.

57:49

Konečný (ZIL) – 2 minúty – hákovanie.

56:45

Hovorka v snahe o rýchlu rozohrávku neúspešný, defenzíva Košíc je mimoriadne pozorná.

56:09

Dnešný zápas sa bude už len dohrávať, o víťazovi je s najväčšou pravdepodobnosťou rozhodnuté. Zdá sa pritom, že Košičania strelia 6 gólov už vo štvrtom zápase v rade.

55:15

Vladislav Habal si dal na strelu z pozície pravého kridla pozor a puk ukryl pod svojou lapačkou. Habal sa ešte obzrel smerom do siete, tam ale puk neprepadol.

55:00

Päť minút do konca riadnej hracej doby.

54:12

54:12 Peter BARTOŠ - 6:3

54:12

Košice dali gól!
Po dvoch góloch Gabriela Spilara a dvoch kúskoch v podaní Ladislava Nagya tu máme ďalšieho dvojgólového strelca! Stáva sa ním PETER BARTOŠ, ktorý odrazený puk dokázal poľahky dopraviť do siete. Asistencie: Radim Hruška, Ondřej Šmach.

53:55

Košičania sa držia v útočnej tretine, zatiaľ si ale puk posielajú len popri mantineli. Aj preto môže byť Tomek zatiaľ pokojný.

53:00

Do konca riadnej hracej doby ostáva 7 minút.

52:25

52:25 Michal ŠVIHÁLEK - 5:3

52:25

Žilina dala gól!
A je to tak! Žilina vzápätí strieľa svoj tretí gól a opätovne sa doťahuje na domáce Košice. Postaral sa o to MICHAL ŠVIHÁLEK. Asistencia: Peter Húževka.

52:10

Piaty gól Košíc môže definitívne napovedať o víťazovi dnešného stretnutia. Ešte si však musíme počkať na to, čo sa smerom dopredu podarí vymyslieť Vlkom. Tí sa bez boja rozhodne nevzdajú.

51:09

51:09 Gabriel SPILAR - 5:2

51:09

Bránka Tomáša Tomeka opustila svoje miesto dnes po tretíkrát, ešte predtým ale v jej sieti skončil puk. Košičania sa tak tešia aj z 5. gólu, konkrétne ho strieľa GABRIEL SPILAR. Asistencie: Jakub Suja, Ladislav Nagy.

6:3

Góly a asistencie: 3. Spilar (Suja), 9. Nagy (Suja, Dudáš), 13. Nagy (Deyl, Spilar), 26. Bartoš (Hruška, Klíma), 52. Spilar (Suja, Nagy), 55. Bartoš (Hruška, Šmach) – 18. Hovorka, 49. Drábek (Hovorka, Rehák), 53. Švihálek (Húževka)

HC Košice: Habal – Deyl, Dudáš, Vašíček, Šmach, Šedivý, Michalčin – Nagy, Suja, Spilar – Bartánus, Boltun, Hričina – Varga, Milý, Šoltés – Bartoš, Hruška, Klíma

MsHK Žilina: Tomek – Rehák, Kříž, Cerenok, Brejčák, Macejko, Drábek, Prokop, Gutwald – Matis, Hovorka, Handlovský – Švihálek, Húževka, Sýkora – Stupka, Holovič, Konečný – Gmitter, Ondruš, Rogoň

Rozhodca: Snášel – Smrek, Bednár