po s.n. (2:1) (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)

25.09.2016, 16:00 • Neftěchim Arena • Martin Penker cz

Tipsport: 2.83 3.9 2.2

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:43:17)
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes sice vedli 2:0 po gólech Andreje Sergejeva. Hosté ale dokázali vyrovnat a to když se ve třetí třetině prosadili Joensuu a Anttila. Rozhodnout tak museli samostatné nájezdy, ve kterých byli lepší domácí a do tabulky si tak připisují dva body.

Střely na branku: 38 – 33

Dan SEXTON - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Neftěchimik Nižněkamsk.

64:44

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Nikita Ščitov – 2 min., podražení).

63:31

Kotouč se momentálně pohybuje z jedné strany kluziště na druhou. V prodloužení jsme zatím žádnou vyloženou šanci nezaznamenali a vypadá to, že dnes uvidíme nájezdy.

62:19

Jde vidět, že oba týmy už nemají mnoho sil a prodloužení tak probíhá v poměrně pomalém tempu.

61:28

Jaakola se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus však zablokoval jeden z obránců.

61:11

Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

60:48

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

3:2

Góly a asistencie: 30. An. Sergejev (Sexton, Polygalov), 54. An. Sergejev (D. Makarov, Ogurcov), rozh. náj. Sexton – 55. Joensuu (Salminen), 60. Anttila (Jaakola, Salminen)

2:1   Michael Keränen (JOK)

Neftechimik Nižnekamsk: Kolppanen (Lisutin) – An. Sergejev, Rjasenskij, Berezin, Bryncev, Ščitov (C), Kuzmin, Ogurcov – Sallinen, Sexton, Polygalov – P. Kulikov, D. Makarov, Koňkov – Kitarov, Stas, Chajrullin – Jakimov, K. Makarov, Korotkov.

Jokerit Helsinki: Helenius (Zapolski) – Ch. Genoway, A. Kulda, Jaakola, Rissanen, Lajunen, Jensen, Rautanen – Salminen, Joensuu, Regin (C) – Huhtala, O'Neill, Hishon – Niemi, Anttila, Keränen – Mäki, Wirtanen, Mäkinen – Talaja.

Rozhodca: Konc, Beljajev – Metalnikov, Sirotkin

Priebeh zápasu
1. tretina
09:03 JOK 2 Wirtanen, zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku
Po 1. tretine
2. tretina
29:07 NIZ 1:0 An. Sergejev (Sexton, Polygalov)
46:17 NIZ 2 Chajrullin, nedovolené bránenie
50:28 JOK 2+2 Talaja, nebezpečná hra vysokou hokejkou+nebezpečná hra vysokou hokejkou
50:44 NIZ 5 Polygalov, hrubosť