3:2

koniec (2:0, 1:2, 0:0)

25.09.2016, 11:45 • Zimní stadion Ostrov. • 2. kolo • Jan Chlubna cz

Loučíme se z ostrovského stadionu, hezkou neděli a u dalších sledge hokejových onlajnů na viděnou! (13:29:58)
Skvělé utkání E.P.C. Management České sledge hokejové ligy mezi loňskými finalisty končí těsnou výhrou Karlových Varů nad Zlínem 3:2. Západočeši vedli i díky gólu v poslední sekundě první třetiny už 2:0, ale Moravané dokázali během druhé třetiny rychle vyrovnat. Rozhodnutí přineslo proměněné trestné střílení nařízené za zalehnutí puku v brankovišti. Téměř celou třetí třetinu se Zlín tlačil za vyrovnáním, ale Karlovy Vary podržel Bohumír Mach v brance a úplný závěr už se hostům nepovedl ani při hře v šesti.

44:55

Boj u mantinelu v obranném pásmu Zlína, pro domácí to vypadá dobře.

44:28

Geier z mezikruží netrefil prázdnou branku, zkoušel to přes obránce.

44:10

Puk je znovu daleko od karlovarské branky.

43:45

Julina nestihl puk na modré a Zlín přichází o pásmo.

43:30

Hosté odvolávají brankáře!

43:25

Sprintující Forgo puk nedojel, píská se zakázané uvolnění domácích.

43:05

Teď se Zlínští usadili v pásmu.

42:35

Hrbek u mantinelu zastavil Julinu, hostům se nepodařilo rozestavit útok.

42:05

Nahození za Matouška sbírá Šafránek.

41:25

Berger nejprve perfektní poziční hrou přerušil zlínskou rozehrávku, vzápět ale z obranného pásma poslal puk na střídačku. Buly následuje před Machem.

41:10

Závar před zlínskou brankou a hosté přežili klinickou smrt! Geier už doklepával z brankové čáry, ale Matoušek zázračně nějak utěsnil skulinu. Trenér Sedláček si žádá time-out.

40:41

Jednoduché přiťuknutí mezi obránce Zlína vyslalo vpřed dvojici Forgo – Geier. Karlovarští to ale nesehráli ideálně, trochu váhavou přihrávkou Forga ztratili rychlost a Z. Hábl zakončujícího Geiera zpacifikoval.

40:15

Wágner byl v útoku rychle odzbrojen, dopředu jdou hosté.

39:34

Zakázané uvolnění Zlína. Poprvé za třetinu se vhazuje před Matouškem.

39:23

Hrbek nahodil k Matouškovi, ten rozehrává.

3:2

Góly a asistencie: 6. Forgo (Geier), 15. Forgo, 24. Geier – 18. D. Hábl (Joppa), 19. Z. Hábl (Šafránek, Palát)

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Hrbek, Nejedlý, Wágner, Geier, Forgo, Berger, Janko, Kovářík, Haas.

SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Julina, Šafránek, Z. Hábl, Stodůlka, Palát, Ligda, Šnajdar, D. Hábl, Slováček, Joppa, Rauš.

Rozhodca: Jakub Suchý, Tadeáš Hanák