NHL

Ottawa Senators – Tampa Bay Lightning

1:4

koniec (0:0, 1:2, 0:2)

23.10.2016, 01:15 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny) cz

Tipsport: 2.7 3.74 2.34

S konstatováním, že dnešní utkání v Canadian Tire Centre v Ottawě sledovalo 15 918 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (03:54:08)

3. Valtteri Filppula (TBL) 1+1
Utkání je u konce a dva body si do tabulky Východní konference připisuje hostující Tampa. Ta měla před poslední třetinou pouze jednobrankový náskok, ale Alex Killorn ve 49. minutě dokázal prostřelit Andersona v bráně Sens a výhru poté necelé dvě minuta před koncem pečetil Valtteri Filppula. Hosté si tak spravili chuť po poslední porážce 0:4 a naopak domácí zaznamenávají druhou prohru z prvních pěti zápasů.

59:51

Je tomu tak. Podstatně zkrácený dvouminutový trest za vysokou hůl si odsedí Chris Wideman (OTT).

59:36

Svěřenci hostujícího kouče Jona Coopera hrají v útočném pásmu. Zřejmě se navíc bude ještě jednou vylučovat.

58:56

Domácí se sice ještě snaží, ale na vyrovnání už stoprocentně nedosáhnou. Navíc se moc nedostávají ani k zakončení.

58:03

58:03 Valtteri FILPPULA - 1:4

58:03

Tampa právě vstřelila branku!
K naznačovanému odvolání brankáře ani nedošlo a zřejmě je rozhodnuto. Turris ztratil puk ve středním pásmu, Point našel rychlou přihrávkou volného VALTTERIHO FILPPULU a finský šikula už si s Andersonem věděl rady. Asistence: Braydon Point

57:39

Tampa hraje v pohodě a vůbec teď domácí hokejisty nepouští ke kotouči. Udivíme, zda se Guy Boucher rozhodne odvolat Andersona.

56:32

Garrison se dostal pod tlak dvou soupeřů a raději posílá puk na zakázané uvolnění.

55:49

Ottawě se nedaří přechod do útočného pásma. Čas na snížení a případné vyrovnání se navíc povážlivě krátí.

55:17

Hra je přerušena a je tady čas na poslední komerční přestávku.

54:41

K velké ráně nyní napřáhl Derick Brassard, avšak projektil tohoto bývalého útočník Rangers prolétl kolem brány a po mantinelu se svezl do středního pásma.

53:30

Po icingu Tampy se vhazovalo před Vasilevským, ale ten mohl být při následném zakončení naprosto v klidu, neboť puk vylétl vysoko nad.

53:12

Anderson měl nyní hodně práce, avšak ani jedna ze střel neměla nebezpečnější rozměry.

52:27

52:13

Hosté zahrozili ve vlastním oslabení, avšak jedovatá střela Briana Boylea letěla přesně do prostoru, kde stál Anderson.

1:4

Góly a asistencie: 36. Neil – 23. Naměstnikov (Palát, Strålman), 27. Stamkos (Naměstnikov, Kučerov), 49. Killorn (Filppula, Garrison), 59. Filppula (Point)

Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – E. Karlsson (C), Methot, Ceci, Phaneuf, Wideman, Borowiecki – Stone, Turris, Hoffman – B. Ryan, Brassard, Z. Smith – Pyatt, Pageau, Kelly – Neil, Varone, Dzingel.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Strålman, Hedman, Šustr, Garrison, Nestěrov, Coburn – Drouin, Stamkos (C), Palát – Kučerov, T. Johnson, Killorn – Point, Filppula, Naměstnikov – J.T. Brown, Boyle, Paquette.

Rozhodca: Joannette, St. Pierre – Barton, Gibbons

Diváci: 15 918