NHL

Nashville Predators – Pittsburgh Penguins

5:1

koniec (1:1, 4:0, 0:0)

23.10.2016, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • Vojtěch Balon (@VojtaBalon) cz

Tipsport: 2.74 3.7 2.36

To je z mé strany vše, přeji hezkou neděli! (04:46:21)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Marek Mazanec (NSH) zůstal pouze na lavičce.
TŘI HVĚZDY ZÁPASU:

1. Kevin Fiala (NSH) 2+0
2. Viktor Arvidsson (NSH) 2+0
3. Juuse Saros (NSH) 34 zák., 1 gól, úsp. 97,1%
Ačkoliv dnes Predators postrádali pět hráčů včetně Fishera či Rinneho, kteří se přiotrávili zkaženou kuřecí polévkou, Penguins přejeli jednoznačně 5:1. O výhře Nashvillu rozhodla druhá třetina, ve které se Preds gólově prosadili hned čtyřikrát, závěrečná dvacetiminutovka už se dohrávala pouze z povinnosti.

59:38

Trevor Daley už se k rozehrávce příliš nemá, a tak pouze drží kotouč za vlastní svatyní. Je hotovo!

58:59

P.K. Subban po souboji s Määttou upadl na vlastní brankovou konstrukci a z ledu odbruslil s bolestivou grimasou, zdá se však, že bude v pořádku.

58:04

V této sezóně debutující Warsofsky nashvillskou svatyni od modré netrefil a domácí poté uklidnili hru. Oba týmy nyní střídají.

57:15

Malkin vyhrál vhazování pro Justina Schultze, jehož ránu od modré Saros bez potíží zastavil a zkušeně přerušil hru.

56:36

Nyní je před námi poslední komerční přestávka námi sledovaného utkání.

56:09

Rusta nepustil do zakončení pozorný Roman Josi, Pens ale ještě zůstali v útočném pásmu a ke střele se dostal Carl Hagelin, Saros ale předvedl další povedený zákrok.

55:16

James Neal našlápl na pravém křídle a dovezl puk do útočného pásma, tam ale o něj v rohu kluziště přišel a hosté ho poté odpálili do bezpečí.

54:30

Čas se začíná rychle krátit a ani jeden tým už se nikam nežene, nyní už je jasné, že si Predators den po porážce v Detroitu připíšou do tabulky vítězství na domácím ledě.

53:33

Preds si zahrají další přesilovou hru, dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Brian Dumoulin (PIT).

53:22

Mattias Ekholm si všiml skulinky ve středu hřiště a dostal se až před Condona, kterého ale bezprostřední blízkosti překonat nedokázal!

52:43

Viktor Arvidsson podél levého mantinelu prchl s pukem alespoň do středního pásma, domácí tak mohou po nějaké době strávené ve vlastní třetině vystřídat.

51:52

Hra je opět přerušena a nyní navíc bude následovat komerční přestávka.

51:48

Tučňáci rozehráli puk na zakázané uvolnění, hra je po dlouhé době přerušena a vhazovat se bude před Condonem.

5:1

Góly a asistencie: 4. Arvidsson (Subban, Ellis), 23. Fiala (Carle), 31. Järnkrok (Wilson, Weber), 32. Fiala (Forsberg, Subban), 40. Arvidsson (Ribeiro, Forsberg) – 1. S. Wilson (Hörnqvist)

Nashville Predators: Saros (Mazanec) – Josi, Subban, Ekholm, Ellis, Carle, Weber – Arvidsson, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Fiala – Wilson, Järnkrok, Watson – Zolnierczyk, T. Smith, F. Gaudreau.

Pittsburgh Penguins: M.-A. Fleury (Condon) – Dumoulin, Daley, Cole, J. Schultz, Määttä – Kunitz, Malkin, Kessel – Hagelin, Bonino, Rust – S. Wilson, Cullen, Hörnqvist – Sestito, Fehr, Kühnhackl.

Rozhodca: Chris Lee, Wes McCauley – Kiel Murchison, Matt MacPherson