23.10.2016, 04:00 • Staples Center, Los Angeles • Jan Prošek cz

Peter Budaj (LAK) 65 minut, 22 zákroků, 3 gólů, 88,0% (07:09:11)
Tři hvězdy utkání:
1. Dustin Brown (LAK) 1+2
2. Brandon Sutter (VAN) 0+1
3. Drew Doughty (LAK) 0+0
Po první třetině vedli domácí o dvě branky. V páté minutě se dokázal prosadit po přihrávce Dustina Browna Brayden McNabb. Pak jsme viděli bitku mezi Kyle Cliffordem a Derekem Dorsettem. V přesilové hře v 19. minutě vstřelili hráči Los Angeles druhou branku. Se štěstím dostal kotouč za brankovou čáru Tanner Pearson. Do tříbrankového vedení poslal domácí v oslabení Dustin Brown. Krátce před polovinou třetiny se prosadili i hosté, radoval se Markus Granlund. V přesilové hře snížil na rozdíl jediné branky zkušený Henrik Sedin. Po dvou třetinách platí stav 3:2. V samotném závěru vyrovnal Alexander Edler. Nájezdy rozhodl povedeným pokusem Tanner Pearson.

Tanner PEARSON - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.
Autorem vítězné branky je TANNER PEARSON. Ujala se jeho střela mezi betony brankáře.

3. séria 1:0

Brandon SUTTER neproměňuje.

Devin SETOGUCHI neproměňuje. Trefil střed branky, kde byl gólman.

2. séria 1:0

Alexandre BURROWS neproměňuje. Branku vůbec netrefil.

Tanner PEARSON proměňuje. Uspěl střelou mezi betony.

1. séria 0:0

Sven BAERTSCHI neproměňuje. Nedokázal prostřelit Petera Budaje.

Anže KOPITAR neproměňuje. Nemyslel to špatně, ale střelou do horní části branky neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo, uvidíme nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:40

Už se pravděpodobně nic nestane, uvidíme nájezdy.

64:15

Drew Doughty nedokázal prostřelit brankáře Vancouveru. Jacob Markström kryje další střelecký pokus domácích.

64:00

Poslední minuta prodloužení.

4:3

Góly a asistencie: 5. McNabb (D. Brown, Dowd), 19. Pearson (Martinez, Dowd), 21. D. Brown (Kopitar), rozh. náj. Pearson – 29. Markus Granlund (Hansen, Brandon Sutter), 36. H. Sedin (Larsen, D. Sedin), 60. Edler (Larsen, H. Sedin)