1:0

koniec (1:0)

29.06.2017, 20:45 • Ibrox Stadium, Glasgow • 1. predkolo • David Bochňák cz

Tipsport: 1.06 15.0 30.0

Skončilo utkání předkola Evropské ligy, ve kterém domácí Rangers FC zvítězil nad týmem FC Progrès Niederkorn 1:0. V prvním poločase domácí dominovali, nicméně branku dokázal vstřelit pouze Miller. V druhém poločase domácí tlak trochu polevil, hosté se dostali víc do hry, branku jsme ale neviděli. Domácí tak vítězí pouze 1:0 a hosté tak mají šanci překvapit a uhrát na domácí půdě dobrý výsledek. (22:41:50)

90+3

90+3

Flauss pozorný a drží svůj tým! V tomto zápase se už nic podstatného zřejmě nestane.

90+3

Domácí mají k dispozici rohový kop.

90+2

Nedovolený zákrok hostujícího hráče zastavuje útok soupeře. Ferino vidí od rozhodčího žlutou kartu.

90+1

Wallace zkusil vystřelit, jeho pokus srazil jeden z obránců do bezpečí.

90

Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90

Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází Schneider, přichází Fiorani.

89

Žlutou kartu dostává Schneider (FC Progrès Niederkorn).

89

Faul na polovině hřiště zastavuje hru. Domácí rychle rozehrávají.

88

Domácí rozjíždějí jednu z posledních akcí dnešního zápasu. Hosté se snaží ubránit jednobrankové manko.

86

Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází Karapetyan, přichází Sully.

85

Hosté s rozehrávkou nikam nespěchají. Mezitím se chystá na jejich straně střídání.

84

Fanoušci tlačí svůj tým za druhou brankou, v druhém poločase to ale není ono a sami fanoušci si jsou toho rozhodně vědomi.

82

Schneider prošel na levé straně přes dva domácí hráče, jeho následný centr mířil přesně, domácí obránci ale byli důrazní a k zakončení soupeře nepustili.

81

Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází Olivier Thill, přichází Vogel.

80

Není to ono z pohledu domácích, kterým se krátí čas na zvýšení vedení.

79

Hosté jsou v druhém poločase daleko častěji na polovině soupeře, skotský tým má často problémy udržet míč.