Európska liga (predkolá)

IFK Norrköping – FC Priština

5:0

koniec (5:0)

29.06.2017, 20:00 • Östgötaporten, Norrköping, Švédsko • 1. predkolo • Martin Dvořák cz

Tipsport: 1.11 10.8 18.5

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:51:40)
Utkání končí jasným vítězstvím Norrköpingu, který o svém vítězství rozhodl v podstatě v první půl hodině hry. Ve druhé půli se hráti Prištiny rozehráli k mnohem lepšímu výkonu a několikrát i zahrozili, ale na gól dnes na hřišti soupeře nebylo a po prohře 0:5 se tak již mohou s pohárovou Evropou rozloučit.

90+3

90

Poslední minuta řádné hrací doby, domácím se ve druhé půli střelecky tolik nedaří, hodně akcí skončilo střelou mimo branku soupeře.

88

Žlutou kartu dostává Neziri (FC Prishtina).

86

Série faulů na polovině Norrköpingu.

86

Domácí jdou středem na polovinu soupeře, zatím jsou úspěšní.

85

Pokus o rychlou protiakci Prištině nevyšel, hosté ztrácí míč.

84

Boshnjaku rozehrál, ale defenziva Norrköpingu zapracovala na výbornou a míč odvrátila.

83

To se jim nakonec i podařilo a je tu centr před branku, hosté vybojovali roh!

82

Hosté drží míč ve středu hřiště a snaží se o překonání defenzivního valu.

81

Sebastian Andersson naběhl za obranu z levé strany, ale pak branku Prištiny přestřelil.

80

Poslední desetiminutovka před námi, Khalidovi odpískán útočný faul, míč pro domácí.

78

Střídání v týmu IFK Norrköping: ze hřiště odchází Wahlqvist, přichází E. Smith.

77

Eliasson nyní šikovně prostrkával míč před branku, z pravé strany, ale obránce Prištiny stál tam, kde stát měl a míč zachytil.

76

Ten rozehrává podruhé za sebou Eliasson, ani jednou ale domácí branku Prištiny neohrozili.

75

Po zablokované střele Dallku museli hosté bleskově zpět, domácí zahrozili z rychlého brejku, který končí rohem.

74

Hosté se snaží prosadit na pravé straně, na útočné polovině a po faulu bránícího Skrabba mají volný kop.

72

Střela ale byla tečována, proto mají domácí roh, ten z pravé strany rozehrál Eliasson, ale je pískán útočný faul.

5:0

Góly: 10. Moberg-Karlsson, 24. Andersson, 26. Eliasson, 31. Holmberg, 40. Holmberg

Karty:   88. Neziri (FPR)

Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:10.

IFK Norrköping: Langer – Fjóluson, A. Johansson (C), Wahlqvist (78. E. Smith), Moberg-Karlsson, Telo, Holmberg (56. Skrabb), S. Andersson, Sjölund (64. Thórarinsson), Eliasson, Dagerstäl
Náhradníci: Mitov Nilson – Skrabb, E. Smith, Thórarinsson, Hadenius, Sigurdsson, Tkalčić

FC Priština: Muqiqi – Dallku (C), Curri, Boshnjaku, Krasniqi, Kelmendi (46. Miftaraj), Leci, Mankenda, Maxhuni, Abdul Khalid, Neziri
Náhradníci: Nika – Miftaraj, Begolli, Fetahaj, Baftiu, Pefqeli, Osmani

Rozhodca: Golubevs – Tatriks, Morozovs (vš. Litva)

Odveta: Priština - Norrköping 0:1