2:1

koniec (1:0)

29.06.2017, 17:30 • Stadion Traktor, Minsk. • 1. predkolo • David Bochňák cz

Tipsport: 1.09 11.4 21.0

Skončilo utkání předkola Evropské ligy, ve kterém domácí FC Dinamo Minsk zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem nad týmem NSÍ Runavík 2:1. V prvním poločase byli aktivnější domácí, kteří se dočkali branky pár minut před koncem, když největší zásluhu na brance měl Ostroukh. V druhém poločase domácí pokračovali v aktivitě a Noyok zvýšil na 2:0. Když už to vypadalo, že Dinamo zvítězí o dvě branky, přišla šance pro hosty kterou využil Knudsen a snížil na 2:1. Hosté tak uhráli celkem přijatelný výsledek do odvety a uvidíme, co se příští týden ve Faerských Ostrovech odehraje. (19:25:19)

90+5

90+5

Hosté se ubránili a v tomto utkání se nic víc nestane.

90+4

90+4.

90+4

Noyok střílel z velké dálky, Hansen předvedl povedený zákrok a vyráží míč do bezpečí! Zřejmě poslední rohový kop pro domácí v dnešním utkání.

90+3

Hostující brankář s rozehrávkou dlouho otálel a hlavní rozhodčí mu ukazuje žlutou kartu.

90+2

Domácím se nedaří v útočné fázi a hosté si hlídají výsledek, který je přijatelný s ohledem na průběh zápasu.

90

Hlavní rozhodčí nastaví 4 minuty.

90

Hlavička jednoho z domácích hráčů končí v rukavicích Hansena, který s rozehrávkou pochopitelně nespěchá.

89

Domácí drží míč na vlastní polovině, tento scénář nevidí moc rádi.

88

Střídání v týmu NSÍ Runavík: ze hřiště odchází Frederiksberg, přichází Jónleif Højgaard.

86

86. Knudsen - 2:1

86

Runavík právě vstřelil branku!
Hosté se k brance soupeře dostávali výjimečně a tato branka má pro ně cenu zlata! K míči se postavil PETUR KNUDSEN který se z přímého kopu trefuje přesně! Klimovič se natahoval po dobře umístěné střele marně. – 2:1.

85

Joensen faulovaný poblíž vápna a hosté mají k dispozici zajímavý přímý kop.

84

Nepovedená akce domácích končí v zámezí, opět u míče Hansen.

82

Hra pokračuje, Hansen rozehrává od své branky.

80

Nikolič se dostával do šance, Hansen mu ale zmenšil střelecký úhel a s celou situací si poradil. Při souboji si ale ublížil a hostující brankář bude ošetřován.

79

Domácí měli k dispozici rohový kop, ze kterého ale nedokázali vytěžit vůbec nic.