Európska liga (predkolá)

Škendija Tetovo – Dacia Kišinev

3:0

koniec (2:0)

29.06.2017, 18:00 • Mladost, Strumica • 1. predkolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom) cz

Tipsport: 1.63 3.57 6.0

Škendija ovládla úvodní utkání 1. předkola Europa League, když na neutrální půdě ve Strumicy porazila Daciu Kišiněv rozdílem třídy. Úvodní a rozhodující gól vstřelil již v sedmé minutě z penalty Besart Ibraimi, po kterém se dvakrát prosadil Marjan Radeski. Konečný výsledek: Škendija Tetovo 3 Dacia Kišiněv 0. (19:54:42)

90+5

90+5

Alexandru Paşcenco viděl v závěru zápasu ještě žlutou kartu.

90+2

Maksym Gavrylenko se pokusil vstřelit potřetí v zápase gól, jeho střela ale opět nezamířila na bránu.

90+1

Nad rámec zápasu bylo nastaveno 5 minut.

90

Běží poslední minuta utkání a všem už je dávno jasné, že úvodní utkání ovládne domácí Škendija.

88

Besart Abdurahimi si na levém křídle naběhl na prudkou kolmou přihrávku a na levé straně šestnáctky předvedl zasekávačku, po které přišla pěkná přihrávka mířící na značku pokutového kopu, nově příchozí Ennur Totre ale nabídky nevyužil a míč promáchl.

87

Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Stênio Júnior, přichází Ennur Totre.

87

Do konce utkání zbývají odehrát tři minuty a za pár okamžiků se dozvíme, kolik se bude nastavovat.

84

Bratislav Punoševac se mohl pokusit vytvořit nějakou slibnou šanci nebo sám skórovat, jeho postup však zastavil ofsajd.

83

Armend Alimi načechral do šestnáctky z pravé strany dlouhý centr, Marjan Radeski na něj ale na vzdálenější tyči těsně nedosáhl a Dorian Railean mohl v klidu odkopávat od brány.

82

Marjan Radeski napřáhl zpoza šestnáctky k prudké přízemní střele, která zasvištěla těsně vedle vzdálenější pravé tyče! V hledišti to poté jen hlasitě zahučelo.

81

Střídající Besart Abdurahimi se na levé straně hřiště uvedl táhlou přízemní střelou zpoza šestnáctky, která byla sražena na rohový kop.

78

Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Feran Hasani, přichází Besart Abdurahimi.

75

75. Marjan RADESKI - 3:0

75

Shkëndija právě vstřelila branku! Feran Hasani rozehrál na levé straně hřiště rohový kop a po centru kapitána domácího týmu si uprostřed šestnáctky naskočil na míč MARJAN RADESKI a přesnou hlavičkou zamířil ke vzdálenější pravé tyči!

73

Besart Ibraimi napřáhl uprostřed šestnáctky v blízkosti její hranice ke krásné technické střele, která mířila ke vzdálenější pravé tyči. Dorian Railean ovšem podržel svůj tým dalším parádním zákrokem a ve vzduchu míč vyrazil na rohový kop!

72

Pokud bychom měli zhodnotit výkon Dacii, tak hosté byli nejnebezpečnější krátce před a po přestávce.

3:0

Góly: 7. Ibraimi (pen.), 11. Radeski, 75. Radeski

Karty:   55. Todorovski (SHK) – 90+5. Paşcenco (DKS)

Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 5:7. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:16.

Škendija Tetovo: Zahov – Todorovski, Bejtulai, Cuculi, Celikovic (62. Murati) – Alimi, Vujcic – Radeski, Hasani (C) (78. Abdurahimi), Stênio Júnior (87. Totre) – Ibraimi.
Náhradníci: Avdyli – Zejnulai, Juffo, Teqja. Trenér: Chatip Osmani.

Dacia Kišinev: Railean – Seoane, Draskovic, Mamah, Fortes – Paşcenco (C), Jalbă (69. Andronic), Gavrylenko – Olisajev (54. Bejan), Punoševac, Diarra (59. Ilescu).
Náhradníci: Avram – Marandici, Cojocaru, Costin. Trenér: Viorel Frunza.

Rozhodca: Krzysztof Jakubik. Asistenti: Marcin Borkowski, Tomasz Niemirowski. Čtvrtý rozhodčí: Bartosz Frankowski (všichni POL)

Odveta: Dacia Kišinev - Škendija 0:4

Shirak – ND Gorica 14:00 0:2

Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 16:00 1:0

Almaty – Atlantas 16:45 6:0

Ventspils – Valur 17:00 0:0

Pjunik – Slovan Bratislava  sk 17:00 1:4

Partizani Tirana – Plovdiv 17:00 1:3

Trenčín – Kutaisi  sk 17:20 5:1