Levante UD – Villarreal CF

1:0

koniec (0:0)

21.08.2017, 20:15 • Estadi Ciutat de València • 1. kolo • Miroslav Revaj

Druhý polčas nebol vôbec zaujímavý, ale domáci hrali aktívnejšie. Napokon v 88. minúte Morales premenil penaltu a Levante vyhráva tento zápas 1:0!

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok neskorého večera! (22:09:39)

90+5

90+4

Napokon Villarreal získal ešte rohový kop, ktorý však domáci bez problémov ubránili a loptu vyviezli do bezpečia. Zrejme sa už viac v tomto zápase neudeje.

90+3

Domáci sa tak sústreďujú už len na bránenie svojho územia, hostia márne hľadajú cestu pred bránu domáceho tímu.

90+2

Levante odvracia všetky útoky svojho dnešného súpera do bezpečia. Zatiaľ to tak vyzerá, že domáci si už víťazstvo v tomto zápase ustrážia.

90+1

Villarreal tak má ešte nejaký ten čas aby niečo vymyslel, kráti sa však veľmi rýchlo. Momentálne sú hostia pri lopte, ale nedarí sa im preniknúť na útočnú polovičku.

90

Hlavný rozhodca tohto zápasu napokon nastavuje až 5 minút!

89

Domáci si tento gól určite zaslúžili. Uvidíme, či sa hosťom ešte podarí niečo vymyslieť, alebo si Levante pripíše prvé tri body to tabuľky.

88

88. José Luis Morales (LVN) - 1:0

88

Levante dalo gól!
Sám faulovaní JOSÉ LUIS MORALES sa postavil k rozohrávke pokutového kopu a posiela svoj tím do vedenia 1:0!

88

Žltú kartu dostáva Antonio Rukavina (Villarreal CF).

87

87.

87

Bola nariadená penalta pre domáci tím! Rukavina fauloval domáceho Moralese a hlavný rozhodca ukazuje na biely bod.

87

Je tu už samotný záver tohto zápasu, pri lopte sú domáci futbalisti, ale hostia sa bránia úspešne. Zrejme to už vyzerá, že zápas skončí remízou, čo bude pre domácich zrejme sklamaním.

85

Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza José Campaña, prichádza Emmanuel Boateng.

84

A opäť je v útoku domáce mužstvo, avšak hostia aj naďalej úspešne odolávajú. Uvidíme, či nás ešte niečo zaujímavé do konca tohto zápasu čaká.

83

83. José Luis Morales (LVN)

83

Konečne prišla zaujímavá príležitosť! Morales sa dostal do nebezpečného zakončenia na bránu hostí, avšak brankár Andrés Fernández predviedol výborný zákrok!

82

Aj v závere tohto zápasu to vyzerá, že domáci budú hrať aktívnejšie. Gól však stále neprichádza, ani zaujímavé situácie v druhom polčase nevidíme.