0:1

koniec (0:0)

21.08.2017, 22:00 • 1. kolo • Patrik Porubský

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 16:15. (23:52:41)

90+3

90+3

V záverečnej minúte nadstaveného času má loptu na svojich kopačkách stále Eibar. Diváci už pomali odchádzajú z tribún.

90+2

Sme už v druhej nadstavenej minúte. Baston v hlavičkovom súboji fauloval a pripravil tak svoj tím o loptu. Vyzerá to tak, že Málaga už nebude mať dostatok síl na vyrovnanie.

90

Nadstavujú sa tri minúty!

90

Žltú kartu dostáva Jony (Málaga CF).

89

Málage sa v posledných minútach vôbec nedarí a nedostáva sa do pozícií, do ktorých by sa mala.

87

Eibar sa dostal k rohovému kopu, k rozohrávke sa však nijako nehrnie a zbiera cenné sekundy.

86

Striedanie v tíme SD Eibar: z ihriska odchádza Kike García, prichádza Cristian Rivera.

84

Po pravom krídle vnikol do šestnástky hostí Rosales, ktorý si po zákroku Oliveiru pýtal pokutový kop, u rozhodcu však nepochodil.

83

Striedanie v tíme Málaga CF: z ihriska odchádza Recio, prichádza Youssef En-Nesyri.

82

Z ničoho-nič sa v streleckej pozícii ocitol Baston, pozorného Dmitrovića však neprekonal.

81

Málaga sa stále nedokáže dostať do tlaku. Eibar hrá v posledných minútach veľmi dobre a drží sa hesla najlepšia obrana je útok.

79

Eibar opäť v útočnej akcii. Centrom do šestnástky to skúšal Inuj, ale nenašiel nikoho zo svojich spoluhráčov.

78

78. Takaši Inuj (EIB)

78

Málaga by sa už mala dostať do tlaku no nedarí sa jej to, naopak skórovať mohol Eibar! Inuj sa dostal do obrovskej šance, no v súboji s Robertom úspešný nebol, domáci brankár predviedol fantastický zákrok, ktorým živý nádej svojho tímu na body.

76

Alejo ťahal loptu po pravom krídle, no pri svojom postupe bol zastavený vynikajúcim obranným zákrokom.

74

Dlhá nakopávaná lopta do šestnástky domácich, kde si ju prebral brankár Roberto, ktorý zakladá útočnú akciu domácich.