Ligue 1 McDonald’s

Paríž Saint-Germain – AS Saint-Étienne

3:0

koniec (1:0)

25.08.2017, 20:45 • Parc des Princes, Paříž • 4. kolo • Michal Bakoš (@bako_baks)

: 1.18 14.5 42.0

Edinson Cavani (PSG) - 3:0

90

Paríž dal gól! Parížania upravujú skóre dnešného duelu vsietením tretieho gólu! Na začiatku akcie bol Neymar, ktorý výbornou prihrávkou uvoľnil na pravej strane Meuniera, ten predložil loptu pred bránu, kde bol úplne voľný EDINSON CAVANI a z tejto pozície nemohol neskórovať. Navyše sa mu to podarilo pekným zakončením.

51

51. Thiago Motta (PSG) - 2:0

51

Paríž dal gól! Štandardnú situáciu rozohral Neymar, jeho center priťukol v pokutovom území Marquinhos hruďou THIAGOVI MOTTOVI, ktorý v stopercentnej príležitosti bez väčších problémov skóroval a dal si tak pekný darček k pondelkovým 35. narodeninám. Parížania vedú 2:0!

20

20. Edinson Cavani (PSG) - 1:0

20

Paríž dal gól! Loptu si vzal faulovaný EDINSON CAVANI a, rovnako ako v minulom kole, pokutový kop dokázal premeniť! Hoci si Ruffier siahol na loptu, strela uruguajského zakončovateľa bola dostatočne prudká a napla sieť.

3:0

Góly: 20. Cavani, 51. Motta, 90. Cavani

Karty:   39. Meunier (PSG), 45+1. Kimpembe (PSG) – 19. Janko (SET), 50. Théophile-Catherine (SET), 87. Tannane (SET)

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 20:12.

Paríž Saint-Germain: Aréola – Marquinhos, Meunier, Kimpembe, Kurzawa (80. Berchiche) – Pastore (84. Lo Celso), Motta, Rabiot – Di María (83. Draxler), Cavani, Neymar.
Náhradníci: Trapp – Dani Alves, Berchiche, Draxler, Lo Celso, Nkunku, Silva.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Gabriel Silva, Théophile-Catherine, Perrin, Pierre-Gabriel (72. Lacroix) – Dabo, Selnaes, Maiga (65. Pajot) – Hamouma (78. Tannane), Bamba.
Náhradníci: Moulin – Lacroix, Berić, Diony, Dioussé, Pajot, Tannane.

Rozhodca: C. Turpin – N. Danos, C. Gringore