Pavel Zacha (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:13
1. Pekka Rinne (NSH) 25 zák., 0 gólů, 100,0%

Zásahy brankářů: 24:25
Vyhraná vhazování: 21:32
Hity: 29:36
Trestné minuty: 4:4
Je dobojováno a Nashville se může radovat z výhry 3:0. Domácí se sice i v této třetině snažili, nebylo jim však přáno. Rinne už byl jednou i překonán, jenže Noesenova střela z otočky trefila pouze tyčku. A tak udeřilo na druhé straně. Ve 46. minutě vystřelil Mattias Ekholm a tečovaná rána skončila v horním rohu Applebyho branky. A když v 56. minutě ujel v oslabení Viktor Arvidsson a prudkou střelou upravil na tříbrankový rozdíl, bylo definitivně rozhodnuto. New Jersey nedalo druhý domácí zápas v řadě ani gól, na druhé straně se Pekka Rinne může radovat ze čtvrté vychytané nuly v této sezóně.

59:22

Butcher zakládá další akci New Jersey, domácí by rádi dali alespoň čestný gól.

58:34

Lovejoyovu ránu od modré zblokoval Bonino, Rinne zasahovat nemusel.

57:53

Nyní se to už tak dobře nepovedlo a je tu zakázané uvolnění. Vhazuje se po Rinneho levici.

57:34

Šikovné vyhození hostů tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Nashville střídá za hry.

56:57

Puk je sice v pásmu Nashvillu, jenže v držení hostujících hráčů. A tohle jim nyní vyhovuje na maximální možnou míru.

56:17

Navíc Nashville je již v plném počtu.

56:00

Samozřejmě pokračuje přesilová hra New Jersey, jenže domácí se s pukem nemohou dostal přes střední pásmo.

55:11

55:11 Viktor ARVIDSSON - 0:3

55:11

Nashville právě vstřelil branku!
Tohle už s domácími nevypadá dobře. Ve vlastním oslabení ujel pravou stranou VIKTOR ARVIDSSON, s ničím se nepáral a z vrcholu kruhu poslal bombu pod horní tyčku Applebyho branky. Asistence: P. K. Subban.

54:44

Po Palmieriho zadovce od mantinelu střílel z mezikruží Boyle, Rinne vyrazil.

54:17

New Jersey bude moci zabojovat v přesilové hře. Dvě minuty za podražení dostal Austin Watson.

53:54

Hosté se dostali do brejku dvou na jednoho, vše na sebe vzal Craig Smith, Appleby ale jeho švih zvládl vytěsnit.

53:33

Puk opustil ledovou plochu, vhazuje se ve středním pásmu, blíže k brance Nashvillu.

0:3

Góly a asistencie: 30. P. K. Subban (Ekholm, Johansen), 46. Ekholm (Fiala, Arvidsson), 56. Arvidsson (P. K. Subban)

New Jersey Devils: Appleby (Blackwood) – Vatanen, A. Greene (C), Severson, J. Moore, Lovejoy, Butcher – Palmieri, Zacha, Bratt – Rooney, Stafford, Zajac (A) – Noesen, Hischier, Wood – J. Hayes, Boyle (A), Coleman.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), P. K. Subban, Jemelin, Irwin, Ekholm (A) – Arvidsson, Johansen, Åberg – C. Smith, Turris, Hartnell – Järnkrok, Bonino, Fiala – Watson, Sissons, Salomäki.

Rozhodca: Lambert, Pollock – Murphy, Sericolo

Diváci: 14 039