4:2

koniec (0:0, 2:1, 2:1)

26.01.2018, 18:00 • ICE Arena Prešov • 41. kolo • Miroslav Revaj

Tipsport: 2.79 4.7 1.85

Aj v tretej tretine videli diváci v Prešove presné zásahy, v rovnakom pomere ako tomu bolo v druhej tretine. V 45. minúte hostia využili presilovky zásluhou Bánovského a zdalo sa, že zápas pôjde do predĺženie. V 52. minúte však obrana hostí spravila veľkú chybu, ktorú úspešne potrestal Tomčák a naklonil misky váh na domácu stranu. V samom závere zápasu hostia hrali presilovku a odvolali aj brankára, ale Baláž spečatil domáce víťazstvo 4:2 gólom do prázdnej bránky!

To je už z tohto prenosu všetko, želám vám ešte príjemný zvyšok večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (20:17:51)

59:49

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., hákovanie + 10 min. osobný trest, napádanie rozhodcov).

59:29

59:29 BALÁŽ - 4:2

59:29

Tím HC Prešov Penguins dal gól!

Je definitívne rozhodnuté! MARCEL BALÁŽ zachytil puk v strednom pásme, následne sa dostal pred bránku hostí a už mal pred sebou len odkrytý priestor kam úspešne poslal puk a stav zápasu je 4:2!
Bez asistencie.

59:05

Bránke hostí je prázdna! Hostia tak hrajú so 6 hráčmi proti 4!

58:59

Oddychový čas hostí. Miroslav Chudý dáva pokyny svojim zverencom, ktorý hrajú v početnej výhode, vhadzovať sa však bude v strednom pásme a tak Trenčan ešte v bránke ostane.

58:46

Hostia hrajú v závere tretej tretiny presilovku, majú tak veľkú šancu na vyrovnanie.

58:43

Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Novický – 2 min., podrazenie).

58:30

Tretia tretina sa už chýli k svojmu koncu, Trenčan zatiaľ ostáva v bránke hostí, pretože pri puku sú domáci hokejisti.

58:00

Dve minúty do konca tretej tretiny!

56:59

Prešov sa znova presúva do útočného pásma, hostia sa tak opäť musia brániť. Čas sa už začína rýchlo krátiť, stav zápasu je aj naďalej 3:2!

55:47

Domáci sú aj naďalej pri puku a hostia sa tak musia brániť. Uvidíme, či sa ešte Michalovciam podarí vyprodukovať nejaký ten tlak, alebo si už domáci svoje tesné víťazstvo postrážia.

54:38

Až teraz sa podarilo domácim usadiť sa v útočnom pásme a to pri plnom počte hráčov súpera. Michalovce sa snažia získať puk a vyraziť tak do útočného pásma.

54:10

Hostia v plnom počte.

54:02

Presilovka domácich je už na konci, Michalovce opäť vyhadzujú puk do bezpečia.

53:10

Polovička domácej presilovky už uplynula, Prešov sa veľmi ťažko dostáva do útočného pásma. Hostia sa tak bránia úspešne a ešte živia nádej na vyrovnanie.

52:15

Domáci hrajú presilovku o jedného hráča a majú tak šancu rozhodnúť toto stretnutie. Momentálne sa však nemôžu dostať do útočného pásma.

52:10

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Cútt – 2 min., napadnutie oblasti hlavy a krku + 10 min. osobný trest, napadnutie oblasti hlavy a krku).

4:2

Góly a asistencie: 21. Prokop (Mikolášek), 30. Mačkovič (Tomčák), 52. Tomčák, 60. Baláž – 26. Kolba, 45. Banovský (Valečko, Fajčák)

HC Prešov: Riečický – Novický, Mačkovič, Pavúk, Palko, Kotzman, Gábor, Komloš – Chalupa, Tomčák, Krajňák – Prokop, Šimčák, Baláž – Mikolášek, Bylina, Utkin – Ferenc, Pulščák

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan – Valečko, Meliško, Kolba, Korenko, Rusina, Dolgoš, Oravec, Balko – Solomonchak, Cútt, Bánovský – Mašlonka, Piatak, Jokeľ – Brezniak, Linet, Fajčák – Halás, Toma, Hamráček

29:23 PEN 2:1 Mačkovič (Tomčák)
31:49 MIC 5+DKZ Solomonchak, napadnutie oblasti hlavy a krku+napadnutie oblasti hlavy a krku
38:41 PEN 2 Mačkovič, držanie
39:06 MIC 2 Bánovský, napadnutie
Po 2.tretine
3. tretina
43:37 PEN 2 Baláž, držanie
44:17 MIC 2:2 Banovský (Valečko, Fajčák)
51:43 PEN 3:2 Tomčák
52:10 MIC 2+10 Cútt, napadnutie oblasti hlavy a krku+napadnutie oblasti hlavy a krku
58:43 PEN 2 Novický, podrazenie
59:29 PEN 4:2 Baláž
59:49 MIC 2+10 Mašlonka, hákovanie+napádanie rozhodcov