koniec po predl. (2:1, 1:2, 0:0 - 0:1)

03.01.2021, 17:30 • LOGSPEED CZ Aréna • 32. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb) cz

Tipsport: 2.5 3.9 2.56

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (19:46:04)
Třinec ve šlágru kola zvítězil 4:3 v prodloužení, dva body určitě bere. Plzeň padla v prodloužení nebo na nájezdy počtvrté za sebou, z posledních osmi zápasů zvítězila jen v jednom z nich.

Za domácí se dvakrát prosadil Filip Suchý, za hosty po dvou gólech nasázeli Michal Kovařčík a Matěj Stránský.

Střely na branku: 19:31

63:01

63:01 Matěj STRÁNSKÝ - 3:4

63:01

Třinec právě vstřelil branku!
Čerešňák posunul puk před branku na Kodýtka, jenže ten v tísni nezakončil a Stránský jel sám na Frodla, kterého však blafákem nepřekonal. Ovšem MATĚJ STRÁNSKÝ se o pár sekund později dostal ke střele z mezikruží a propálil plzeňského gólmana mezi betony. Třinec tak bere bonusový bod! Asistence: Milan Doudera.

62:09

Viktor Lang zamířil do útoku a střelou z levé strany prověřil Kacetla.

61:38

Růžička se zbavil Budíka a byl sám před brankou, ovšem nesmyslně ještě zadovkou hledal spoluhráče, což si domácí pohlídali!

61:12

Oceláři usazeni v útočném pásmu.

60:54

Pourovu svižnou ránu zápěstím Kacetl vyráží mimo branku.

60:27

Gulaš nedokázal vypálit a dozadu musel spěchat Čerešňák, kterému ujížděl Hrňa, ale plzeňský bek v pádu posunul puk na Frodla.

60:01

Třetí třetina toho příliš zajímavého nenabídla, bylo v ní k vidění nejméně šancí a žádný gól. Rozhodnout mohl minutu před koncem třinecký Růžička, ale Frodl ho vychytal. Následovat tak bude pětiminutové prodloužení tři na tři.

Střely na branku: 18:30

60:00

58:49

Martin Růžička mohl Třinci vystřelit tři body! Zjevil se sám na pravé straně a ujížděl na Frodla, kterého střelou zápěstím nepřekonal!

58:00

Poslední dvě minuty třetí části. Zdá se, že oba celky jsou spokojeni s remízou. Žádné šance k vidění nejsou.

57:09

Stránský se vymotal z těžké pozice a pálil z mezikruží, domácí ránu zablokovali.

56:13

Dlouhý úsek bez přerušení končí ofsajdem Plzně. Následuje komerční přestávka.

55:37

Vránovo nahození před branku nenašlo nikoho v červenobílém. Ke kotouči se dostává Plzeň.

54:31

Oceláři po delší době v tlaku. Frodl musel vyrážet Kundrátkovo nahození od modré čáry.

3:4

Góly a asistencie: 5. Suchý (Straka, Lang), 19. Suchý (Gulaš, Stříteský), 28. Kodýtek (Gulaš, Budík) – 7. M. Kovařčík (O. Kovařčík, M. Doudera), 33. M. Kovařčík (Marcinko), 39. M. Stránský (Hrňa), 64. M. Stránský (M. Doudera)

HC Škoda Plzeň: Frodl (Pavlát) – Budík, Čerešňák (A), Lang, Stříteský, L. Kaňák, Vráblík, Houdek – Rob, Kodýtek, Gulaš (C) – Straka (A), Suchý, Eberle – Kantner, Stach, Pour – Slanina, Malát.

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (21. Kacetl) – Gernát, M. Doudera, D. Musil, M. Adámek, Jaroměřský, Kundrátek – Hrehorčák, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – M. Stránský, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Martynek, Marcinko, Šedivý – Dravecký (A), Peterek, Hrňa – Kurovský.

Rozhodca: Hejduk, Svoboda – Gerát, Hynek