1:0

koniec po predl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

03.01.2021, 12:30 • Ufa Arena, Ufa • Daniel Fekets (@DFekets) cz

Tipsport: 2.26 4.13 2.63

Utkání mezi Ufou a Jekatěrinburgem nakonec nedospělo až do nájezdů, ale rozhodnuto bylo v prodloužení. Jedinou branku utkání vstřelil obránce Philip Larsen, který využil chytré přihrávky Teemu Hartikainena. Ufa si tak do tabulky připisuje velmi důležité dva body, Avtomobilist odjede z dnešního zápasu s bodem jedním. Musíme říct, že taková dělba bodů je zasloužená, neboť Ufa opravdu byla o trochu aktivnější, nicméně hosté rozhodně o moc horší nebyli.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle. Na počtenou! (14:56:22)

Ufa právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Domácí tým dává v prodloužení gól a dnes vítězí 1:0. Manninen od mantinelu vybídl Hartikainena, jenž parádní zadovkou uvolnil před Kovářem úplně osamoceného PHILIPA LARSENA. Obránce Ufy si v bezprostřední blízkosti dokázal poradit, když kotouč pověsil pod horní tyč. 1:0 po prodloužení. Asistence: Teemu Hartikainen a Sakari Manninen.

61:57

Pjotr Chochrjakov vzal zakončení při protiútoku dva na jednoho na sebe. Zkoušel najít prostor u zadní tyče, ale Kovářova vyrážečka byla na svém místě.

61:12

Alexandr Kadějkin si dělá prostor na kotouči v útočné třetině, ovšem spoluhráči se mu v ideálních pozicích moc nenabízejí.

60:42

Hosté začali lépe, ale Ufa se dokázala ubránit i druhou jejich akci.

60:16

Metsola hned na začátku prodloužení musel zasáhnout proti tvrdé střele Charlese Genowaye z levé strany.

60:01

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Vladimir Žarkov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Korbinian Holzer – 2 min., hrubost).

60:01

Základní hrací doba nám skončila. Ani jeden celek dnes branku nevstřelil a ve třetí třetině nám navíc úplně vymizely šance. Uvidíme, jestli se v prodloužení povede Ufě nebo Jekatěrinburgu rozhodnout.

Střely na bránu po 3. třetině: 28 – 20

60:00

59:28

Ani domácí už nechtěli riskovat a touš pouze odevzdali k zadnímu mantinelu. Je velice pravděpodobné, že dnes uvidíme prodloužení a případně i nájezdy.

58:57

Hosté nahodili do útočného pásma a jeli střídat. Taktická bitva pokračuje.

58:12

Začaly probíhat poslední dvě minuty třetí třetiny a kotouč drží ve své moci Ufa. Za chvíli zřejmě založí útočnou akci.

57:36

Nyní se převážně hraje ve střední třetině. Je zřejmé, že ani jeden tým nechce udělat chybu.