Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – HC MIKRON Nové Zámky

2:0

koniec (1:0, 1:0, 0:0)

03.01.2021, 16:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 27. kolo • Vladimír Korduliak

Tipsport: 1.55 4.9 4.21

Je dobojované. V tretej tretine sme gól už nevideli, videli sme však tri vylúčenia, bez gólových zápisov. Slovan si tretiu tretinu postrážil, súperovi veľa priestoru neposkytol a tak si do tabuľky právom zapíše tri body. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 9:9, celkom 32:25, pekný večer z Bratislavy želá Vladimír Korduliak. (18:24:36)

59:37

Slovan drží súpera vysoko od svojej bránky na dištanc, je dobojované, hostia ani len nemôžu pomyslieť na power play bez brankára.

59:05

Ďalší puk v roztancovanej lapačke Kiviahoa, Studenič a či Ališauskas bol autorom tejto strely?

58:44

Medzi kruhmi stál Bortňák a poslal puk do priestoru bránky súpera, Kiviaho však bol proti.

58:03

Gašpar po prechode modrou vystrelil, bol však nepresný a hostia pôjdu do akcie.

57:33

Zakázané uvoľnenie belasých, vrátime sa s pukom pred Parksa, vhadzujeme po ľavej ruke Tylera.

56:12

Meszároš vystrelil príklepom od modrej z ľavej strany, Parks v páde na ľad jeho puk zatočil do svojej lapačky a zmenu skóre nepripustil.

54:58

Urbánek od modrej akoby len nahadzoval puk na bránku hostí, Kiviaho ho vyrazil pred seba a okamžite schoval pod svoje rukavice.

54:11

Domáci v plnom počte, pri týchto vylúčeniach sme gól na tej ktorej strane nevideli.

53:52

Hostia v plnom počte a budú pokračovať v hre s výhodou jedného muža na ľadovej ploche.

53:32

Urbánek nakorčuľoval s pukom z ľavej strany medzi kruhy a vystrelil, jeho puk opečiatkoval konštrukciu bránky Kiviahoa.