Play-off KHL

Dynamo Moskva – Severstaľ Čerepovec

4:3

koniec (1:0, 3:1, 0:2) Stav série: 4:1

10.03.2021, 17:30 • VTB Arena, Moskva • Osemfinále • Vojtěch Martinek (@mrtnkv) cz

Tipsport: 1.43 5.39 5.72

60:00

Rozhodčí ještě po závěrečné siréně dodatečně rozdali tresty hlavním aktérům kočkované před domácí klecí. Oscar Lindberg, Andrej Mironov (oba DMS) a Shawn Lalonde (CER) dostali dvě minuty za hrubost, přičemž druhý jmenovaný si k tomu ještě přičte "osobák" do "konce" utkání. Hostující Jegor Morozov (CER) zase obdržel za stejný prohřešek hned dva menší tresty.

59:55

Teď, nebo nikdy! Jegor Zajcev (DMS) je pět sekund před koncem vykázán za podrážení.

52:53

Komplikace pro hostující celek, dvě minuty za hrubost od rozhodčích obdržel Jegor Morozov (CER).

47:41

Hrací plochu na dvě minuty opouští Kirill Adamčuk (CER), který je trestán za hrubost.

40:27

Dynamo si hru v pěti moc dlouho neužilo, slovenský obránce Michal Čajkovský (DMS) se i přes protesty nakonec přesouvá na trestnou za držení.

38:18

Na trestnou lavici v závěru třetiny míří Vladislav Jefremov (DMS), který je trestán za držení.

34:42

Nikita Makejev (CER) je nyní trestán za podrážení, Dynamo po komerční pauze čeká přesilovka.

26:18

Severstal má šanci snížit, rozhodčí nyní za držení menší trest udělují obránci Jegoru Alanovovi (DMS).

22:41

Hosté mají obrovskou smůlu, opět jdou na téměř celé dvě minuty do tří! Za vyhození puku mimo plochu je nyní trestán Kirill Adamčuk (CER).

22:37

Michail Tichonov (CER) se odebírá na trestnou za vysokou hůl, Dynamo čeká další přesilovka.

19:40

Jen krátce poté protihráče u mantinelu zbytečně sestřelil Vladimir Brjukvin (DMS), za což dostává menší trest.

08:37

Hosté jdou na dlouhou dobu do tří! Za držení jede Alexejevovi dělat společnost Makar Chabarov (CER).

08:23

Za hákování je trestán Andrej Alexejev (CER), přesilovky se tak nyní ujmou zase domácí hráči.

06:22

Po konci komerční pauzy uvidíme první přesilovku, za vysokou hůl je trestán Michal Čajkovský (DMS).

4:3

Góly a asistencie: 11. Hietanen (O. Lindberg), 21. Jaškin, 26. O. Lindberg (Čajkovský, An. Sergejev), 31. V. Kuljomin (Muranov, J. Zajcev) – 34. Abdul (Liška), 47. Kudako (Liška, J. Morozov), 57. Kudako (Mojsejev, Abdul)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Čajkovský, Volkov, Mironov (A), J. Zajcev, An. Sergejev, Alanov – Kagarlickij, Jaškin, Šipačov (C) – O. Lindberg, Pääjärvi, Tarasov (A) – Igumnov, Jefremov, Brjukvin – Kučeriavenko, O. Zajcev, Muranov – V. Kuljomin.

Severstaľ Čerepovec: Poďjapolskij (31. Šugajev) – Vittasmäki, M. Chabarov, Makejev, M. Tichonov, Lalonde (A), Adamčuk, Kudako – Liška, A. Alexejev, J. Morozov – Kodola, Vovčenko, Petunin – Kapustin, Geraskin (A), Guslistov – Vicharev (C), Abdul, Mojsejev – Kazakov.

Rozhodca: Romasko, Naumov – Kučava, Sivov.

Diváci: 4 095