Play-off KHL

Dynamo Moskva – Severstaľ Čerepovec

4:3

koniec (1:0, 3:1, 0:2) Stav série: 4:1

10.03.2021, 17:30 • VTB Arena, Moskva • Osemfinále • Vojtěch Martinek (@mrtnkv) cz

Tipsport: 1.43 5.39 5.72

56:50

56:50 Vadim KUDAKO - 4:3

56:50

Čerepovec právě vstřelil branku!
Tak pozor, tohle možná ještě bude pořádné drama! Severstalu se aktivní hra vyplácí a tři minuty a deset sekund před koncem je kýžený kontaktní gól na světě! Podruhé se na střeleckou listinu utkání zapisuje VADIM KUDAKO, který Jerjomenka znovu překonal rychlým zakončením do pravého horního rohu – 4:3! Asistence: Dmitrij Mojsejev, Jindřich Abdul.

46:03

46:03 Vadim KUDAKO - 4:2

46:03

Upřímně netuším, co se na brance Severstalu rozhodčímu nezdálo. Trefa VADIMA KUDAKA platí, hostující obránce z kruhu pro vhazování vymetl vzdálenější horní růžek soupeřovy branky – 4:2! Asistence: Adam Liška, Jegor Morozov.

33:33

33:33 Jindřich ABDUL - 4:1

33:33

Hosté žijí a díky československé spolupráci stahují rozdíl na tři branky! Na střeleckou listinu se zapisuje JINDŘICH ABDUL, který se po převzetí Liškovy přihrávky z modré čáry zleva proplížil až k brankovišti a následně zakončil mezi vzdálenější tyč a beton brankáře – 4:1! Asistence: Adam Liška.

30:22

30:22 Vjačeslav KULJOMIN - 4:0

30:22

Dynamo právě vstřelilo branku!
Rozměrný kotel hostujících fanoušků stojí nehybně v rohu arény, Dynamo v polovině utkání přidává další branku a nad Čerepovcem vede už o čtyři zásahy! Na kruhu se kotouče chopil VJAČELSAV KULJOMIN, jenž se následně vydal před branku a přesným zakončením vyhnal Podjapolského z brankoviště – 4:0! Asistence: Ivan Muranov, Jegor Zajcev.

25:13

25:13 Oscar LINDBERG - 3:0

25:13

Moskvané obrovský nápor přetavují ve třetí zásah, Čerepovec je zralý na ručník! Čajkovský dlouhou přihrávkou našel u vzdálenější tyče nikým nehlídaného OSCARA LINDBERGA, na jehož následné rychlé zakončení k bližší tyči Podjapolskij nedosáhl – 3:0! Asistence: Michal Čajovský, Andrej Sergejev.

20:35

20:35 Dmitrij JAŠKIN - 2:0

20:35

Rychlý protiútok Moskvanů končí další brankou, DMITRIJ JAŠKIN ve vlastním oslabení zvyšuje na rozdíl dvou gólů! Český útočník se po křídle prodral do pásma a následně najel na kruh, odkud umístil kotouč ke vzdálenější tyči hostující svatyně – 2:0! Bez asistence.

10:22

10:22 Juuso HIETANEN - 1:0

10:22

Neplánovaná přestávka ale Severstalu nepomohla, domácí nakonec přesilovku využívají a v polovině jedenácté minuty otevírají skóre! Oscar Lindberg poslal od mantinelu kotouč na vzdálenější kruh, kde byl připravený JUUSO HIETANEN. Ten následně laserovou střelou z voleje rozvlnil síť hostující svatyně. Podjapolskij se zvládl za kotoučem jen ohlédnout – 1:0! Asistence: Oscar Lindberg.

4:3

Góly a asistencie: 11. Hietanen (O. Lindberg), 21. Jaškin, 26. O. Lindberg (Čajkovský, An. Sergejev), 31. V. Kuljomin (Muranov, J. Zajcev) – 34. Abdul (Liška), 47. Kudako (Liška, J. Morozov), 57. Kudako (Mojsejev, Abdul)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, Čajkovský, Volkov, Mironov (A), J. Zajcev, An. Sergejev, Alanov – Kagarlickij, Jaškin, Šipačov (C) – O. Lindberg, Pääjärvi, Tarasov (A) – Igumnov, Jefremov, Brjukvin – Kučeriavenko, O. Zajcev, Muranov – V. Kuljomin.

Severstaľ Čerepovec: Poďjapolskij (31. Šugajev) – Vittasmäki, M. Chabarov, Makejev, M. Tichonov, Lalonde (A), Adamčuk, Kudako – Liška, A. Alexejev, J. Morozov – Kodola, Vovčenko, Petunin – Kapustin, Geraskin (A), Guslistov – Vicharev (C), Abdul, Mojsejev – Kazakov.

Rozhodca: Romasko, Naumov – Kučava, Sivov.

Diváci: 4 095