Tipsport extraliga (ČR)

HC VERVA Litvínov – Rytíři Kladno

1:2

koniec po predl. (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)

27.09.2022, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • 5. kolo • Vendula Zdražilová cz

Tipsport: 2.11 4.3 2.95

To je ode mě vše. Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:06:25)
Dnešní utkání sledovalo 3415 diváků.
Střely na branku: 28 – 39
Je dobojováno. V prodloužení nakonec udeřili hosté, ač měli domácí více ze hry. Martin Procházka tečoval nahození Klepiše těsně před Zajíčkem a překonal ho. Hosté si tak vezou ze severu Čech dva body, Litvínov bere jeden.

61:59

61:59 Martin PROCHÁZKA - 1:2

61:59

Kladno právě vstřelilo branku!
Jakub Klepiš nahodil puk před domácí branku, kde ho šikovnou tečí usměrnil mezi tři tyče MARTIN PROCHÁZKA a je hotovo. Bonusový bod si připíší hosté, kteří tak pokračují v dobrém vstupu do sezóny – 1:2. Asistence: Jakub Klepiš a Ondřej Slováček.

61:54

Na druhé straně se nedostal k zakončení Slováček, akce hostů pokračuje dále.

61:32

Další velká aktivita Litvínova, který se snaží zápas rozhodnout. Další pokus vyslal Matúš Sukeľ, ale puk je v ochranné síti.

60:48

Šimon Stránský se zjevil sám před Bowem, jeho švih pak končí mimo tři tyče.

60:15

Patrik Zdráhal rychle pronikl do útoku, na pravé straně zakončil bekhendem, ale akce gólem nekončí.

60:01

Oba týmy tak mají jistý bod, kdo vybojuje ten bonusový?
Základní hrací doba neurčila vítěze, takže na řadu přijde prodloužení. Pokud ani v něm nikdo neskóruje, uvidíme samostatné nájezdy. V Litvínově každopádně hokej ještě nekončí.

60:00

59:52

Ještě rána Plekance od levého hrazení, kterou holí kryje Šimon Zajíček a už se nic nestane.

59:35

Postavení mimo hru Litvínova, hra je vykázána zpět do středního pásma.

59:06

Puk mají domácí hráči a z vlastního obranného pásma s ním míří na opačnou stranu. Hosté se jim ale snaží v jejich úmyslu zabránit.

58:38

Blíží se finiš řádné hrací doby a vypadá to, že by zápas mohl dojít do prodloužení.

1:2

Góly a asistencie: 38. Kudrna (Zdráhal) – 40. Filip (Kubík, Plekanec), 62. Procházka (Klepiš, Slováček)

HC VERVA Litvínov: Zajíček (Godla) – Jaks, Zile, Strejček, Demel (A), Zeman, D. Kolář, Šalda – Zdráhal (A), Š. Stránský, Straka (C) – Abdul, Estephan, Kudrna – Hlava, Sukeľ, Zygmunt – Havelka, Helt, Berka.
Tréner: Vladimír Růžička

Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Slováček, Dotchin (A), Ticháček, Sotnieks, Cibuļskis, Babka, Kehar – Brodecki, Plekanec (C), Kubík – Michnáč, Klepiš, Procházka – Beran, Zikmund (A), Filip – Melka, Indrák, Bláha.
Tréner: Václav Blažek

Rozhodca: Šír, Sýkora – Ondráček, Špůr