27.09.2022, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek cz

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hráč. (06:42:21)
Logan Thompson (VEG) – 9 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 30:13
Adin Hill (VEG) – 7 zákroků, 2 OG, úspěšnost 77,8 %, odchytal 30:04

Cal Petersen (LAK) – 10 zákroků, 1 OG, úspěšnost 90,9 %, odchytal 20:00
Phoenix Copley (LAK – 23 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 41:48
Hokejisté Las Vegas prohrávají i druhý přípravný zápas. Po porážce na ledě Colorada padli i v domácím zápase, na Kings nestačili 1:2 v prodloužení. Dva kanadské body získal hostující Kevin Fiala.

61:48

61:48 Andrian KEMPE - 1:2

61:48

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto, prodloužení vyhrávají hosté. Po krásné kombinaci v útočném pásmu se ránou z první do odkryté části branky prosazuje ANDRIAN KEMPE. Asistence: Kevin Fiala a Jordan Spence.

61:10

Kings vyhráli buly v útočném pásmu, hosté tak mají velkou možnost rozhodnout zápas.

61:10

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Alex Pietrangelo – 2 min., hákování.

60:48

Clarke se dostával do brejku, ale Eichel se výborně dokázal vrátit a zastavil šanci soupeře.

60:33

Vegas se dostalo do útočného pásma, ale vystřelit nedokázalo.

60:01

Prodloužení začalo, úvodní buly pro Vegas.

60:01

Základní hrací doba přinesla dvě branky, každý tým se prosadil jednou. Aktuální skóre je 1:1. Prodloužení brzy začne.

60:00

59:45

Kings mohli tento zápas rozhodnout, ale Vilardi trefil jen brankáře Hilla, který přerušuje hru.

59:00

Dostáváme se do poslední minuty hry ve třetí třetině.

57:51

Z dobré pozice to zkoušel domácí Kessel, ale k asistenci nyní branku nepřidal, brankář jej vychytal.

57:05

Hra je nyní přerušena, bude se vhazovat. Nyní čekáme na nějakou výraznější šanci a konec zásahu se blíží.

56:56

Vegas pokračuje v aktivní hře, nyní se ke střele od modré čáry dostal McNabb, jehož pokus kryje brankář Copley.

1:2

Góly a asistencie: 8. Eichel (Kessel, Smith) – 35. Fiala (Clarke, Anderson-Dolan), 62. Kempe (Fiala, Spence)

Vegas Golden Knights: Thompson ( 31. Hill) -Chyka, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Ahac, Korczak – Kessel, Eichel, Smith – Marchessault, Karlsson Brisson – Quinney, Manninen, Rempal – Cotter, Leschyschyn, Rondbjerg
Tréner: Bruce Cassidy

Los Angeles Kings: Petersen (21. Copley) – Anderson, Spence, Edler, Clarke, Moverare, Allard – Fiala, Kopitar, Kempe – Vilardi, Kupari, Madden – Andersson, Anderson-Dolan, Doty
Tréner: Todd McLellan

Rozhodca: Kozari, Samuels-Thomas – Gawryletz, Hunt

Diváci: 17 026