5:1

koniec (1:0, 1:1, 3:0)

04.12.2022, 16:30 • 23. kolo • Lissko (@Lissko11)

Tipsport: 2.26 4.16 2.61

Banská Bystrica dnes berie na domácom ľade všetky tri body. Skóre je pre hostí trovhu kruté lebo boli domácim určite vyrovnaným súperom. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (18:44:23)

59:00

Začala posledná minúta tretej tretiny a aj celého zápasu.

57:21

Banská Bystrica dala gól! Veľký závar pred bránkou Melicherčíka! K odrazenému puku sa dostal IVAN ĎATELINKA, ktorý bombou prepálil všetko čo mu stále v ceste. Asistencie:

56:11

Domáci držia puk v útočnej tretine a zbierajú sekundy.

55:03

Bystričania majú puk na hokejkách a nikam sa neponáhľajú.

54:31

Rapáč sa dostával na ľavom krídle do šance, Holenda ho telom odstavil.

52:56

Domáci si nerozumeli v rozohrávke, píska sa icing.

51:22

Bystričania sa dobr bránia. Bránia si modrú čiaru a nedovoľujú im zakončiť.

49:41

Tlak hostí. Majdan sa tlačil pred bránu. Strieľal Verbeek, ale ani jeden pokus sa neujal.

48:01

Kojo nahadzoval puk na bránu hostí, jeho pokus bol zblokovaný. Domáci však zostávajú pri puku.

46:51

Spišiaci boli v útoku. Rapáč strielal, následne aj Vandas, ale Rahm obe strely chytá.

45:00

Bystričania sú dnes veľmi efektnívni a nebezpeční v útoku a majú pohodlný náskok.

44:12

Banská Bystrica dala gól! Banská Bystrica dáva štvrtý gól v zápase! BRENDAN TROOCK si výborne spracoval prihrávku od Urbánka, ktorý pekný blafákom prekonáva Merlicherčíka v bráne hostí. Asistencie: Urbánek

42:56

Domáci hokejisti sú už v plnom počte.

42:21

Michael Vandas pálil z kruhov. Rahm pohotovo zasiahol.

41:11

Domáci sa dobrá bránia a dokonca sa dostali do útoku. Andrej Bíreš strieľal z kruhov, jeho pokus nebol presný.

40:56

Vylúčenie v tíme Banskej Bystrice. Markus Kojo dostáva 2 minúty za podrazenie.

40:35

Banská Bystrica dala gól! Bystričania sa dostávajú opäť do dvojgólového vedenia! Dominik Jendek potiahol akciu za bránu hostí. Prihrával na DAVIDA ŠOLTÉSA,ktorý dáva svoj prvý gól v sezóne. Asistencie: Jendek, Bačík

40:01

Po druhej tretine vedú domáci hokejisti 2:1. Andrej Bíreš zvyšoval stav zápasu na 2:0. Za hostí znížil Anthony Nellis. Pozývam vás sledovať aj tretiu tretinu ktorá začne približne o 18:15

40:00

39:00

Začala posledná minúta druhej tretiny.

36:59

Spišská Nová Ves dala gól! Spišiaci znižujú stav tohto zápasu. ANTHONY NELLIS vybojoval puk pri mantineli za bránkou. Natlačil sa pred Rahma a prepasíroval puk za jeho chrbát. Asistencie: Rapáč, Ulander

36:41

Kebashian sa dostal do šance pred bránou. Jeho zakončenie chytá Rahm. Spišiaci zostávajú pri puku.

35:35

Akcia sa prelievajú z jednej strany na druhú, ale bez väčších šancí.

35:09

Pri striedačkách sa strhla menšia potyčka, ale už pokračujeme v zápase ďalej. Vylučovať sa nebude.

34:23

Spišiaci si nerozumeli v rozohrávke a tak sú pri puku opäť domáci hokejisti.

33:17

Bystričania opäť útoku. Kabáč prihrával pred bránu Gáborovi, ale ten puk netrafil.

31:49

Banská Bystrica dala gól! Sám faulovaný ANDREJ BÍREŠ sa postavil k tretnému strieľaniu a s prehľadom prekonáva Melicherčíka v bráne hostí.

31:49

Andrej Bíreš sa dostal do samostatného úniku a bol faulovaný Verbeekom a tak tu máme druhé trestné strieľanie v zápas pre domácich.

31:11

Spišiaci toho veľa v presilovke zatiaľ nevymysleli. Domáci sa výborne bránia.

30:31

Domáci sa oslobodzujú vyhodením puku cez všetky čiary.

30:02

Vylúčenie v domácom tíme. Jakub Sukeľ dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

29:00

Hráme veľmi dlhý úsek bez prerušenia hry. Bystrica začína akciu spoza svojej brány.

27:49

Majdan v peknej individuálnej akcii. Dostal sa až pred Rahma, ale švédskdo golmana ani on neprekonal.

27:05

Hamráček sa natlačil pred domácu bránu. Rahm opäť chytá a držím svoje mužstvo.

26:22

Vartovník sa predral cez Holendu, Zakončil. Rahm si s jeho pokusom poradil.

25:23

Spišiaci zatlačili domácich v ich pásme. Do šancí sa však nedostali.

24:08

Majdan vybojoval puk pri mantineli. Prihrával pred bránu, nikoho zo svojích spoluhráčov však nenašiel.

23:04

Hostia ubránili aj túto oslabovku a sú v plnom počte.

22:32

Šoltés nahadzoval puk na bránu. Jeho pokus bol zblokovaný.

22:02

Domáci hráči sa nevedia zatiaľ usadiť v pásme.

21:32

Hostia sú opäť v oslabení a musia sa brániť.

21:04

Vylúčenie v tíme hostí. Nirejus Ališauskas dostáva 2 minúty za hákovanie.

20:27

Spišiaci sa ubránili a sú v plnom počte.

20:01

Po prvej tretine vedú domáci hokejisti 1:0. Zatiaľ jediný gól v zápase strelil Vicktor Bjorkung. Sledujeme zaujímavý a vyrovnaný zápas. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00

19:23

Tlak domácich. Melicherčík však drží Spišiakov.

19:00

Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:27

Vylúčenie v tíme hostí. Elias Ulander dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

18:13

Strelec zatiaľ jediného gólu Bjorkung pálil od modrej čiary, jeho pokus Melicherčík videl a chytá.

17:44

Urbánek pálil z prvej, Melicherčík vyráža betónom.

17:00

Majdan dostal dobrú prihrávku do jazdy, strieľal švihom, jeho pokus Rahm vyráža.

16:21

Sledujeme vyrovmnaný zápas a je to veľký boj.

15:07

Veľká šanca Bystrice. Bíreš bol sám pred Melicherčíkom, ale netriafa bránu.

14:05

Tamáši po súboji skončil na ľade, vylúčovať sa však nebude.

13:05

Hostia v útoku. Rapáč zakončoval, jeho pokus bol však zblokovaný. Spišiaci sú stále v držaní puku v útočnej tretine.

12:19

Bystrica sa ubránila a je v plnom počte.

11:09

Bystričania sa dobre bránia a opäť vyhadzujú puk cez všetky čiary.

10:32

Domáci sa bezprostredne po vhadzovaní oslobodzujú.

10:19

Vylúčenie domácich. Gilber Gabor dostáva 2 minúty za držanie.

09:38

Spišiaci zatlačili domácich v pásme. Strieľal Žiak, následnej aj Kerbashian. Rahm chytá.

08:37

Sledujeme teraz veľa nepresných prihráviek na oboch stranách.

07:19

Ališauskas nahadzoval puk na Rahma, ktorý nič nevidel, ale spoluhráči mu pomohli puk upratať.

06:24

Domácich gól nabudil. Z kruhov strieľal Troock, ale bránu netrafil.

05:10

Banská Bystrica dala gól! Závar pred bránou Spišiakov. K odrazenému puku sa dostal VICTOR BJORKUNG, ktorý prestrelil všetko čo mu stále v ceste a otvára skóre dnešného zápasu. Asistencie: Sukeľ, Bíreš.

04:37

Verbeek dostal dobrú prihrávku pred bránu, ale puk netrafil ideálne a tak zo šance nebolo nič.

04:02

Ališauskas nahadzoval puk na domácu bránu. Rahm však puk videl a poradil si s ním.

03:00

Na samostatný nájazd sa rozhodol ísť David Šoltéš, ale jeho pokus Melicherčík chytá.

03:00

Gabor sa dobre natlačil pred bránu hostí a bol faulovaný. Uvidíme trestné strielanie!

02:51

Ďatelinka nahadzoval puk na bránu. Sukeľovi sa však nepodarilo tečovať a tak opäť chytá Melicherčík.

02:12

Bjorkung dostal prihrávku na modrú čiaru, vypálil. Jeho pokus kryje Melicherčík.

01:25

Tamáši vyvážal puk, Prešiel až do útočnej tretine, ale prišiel o neho a pri puku sú Spišiaci.

00:54

Bystričania začínajú svoju akciu spoza vlastnej brány.

00:01

Úvodné buly vyhrali domáci hokejisti.

00:01

Prajem pekný deň pri sledovaní dnešného online prenosu.

Dnes budeme sledovať zápas medzi HC 05 Banská Bystrica a HK GROTTO Spišská Nová Ves.

HC 05 Banská Bystrica
Domáci hokejisti získali v doterajšom priebehu sezóny 23 bodov a majú skóre 52:82. Bystričania majú najhoršiu obranu v lige. Minimálne podľa inkasovaných gólov. Tak isto útok príliš nevyniká. Menej gólov v lige dala len Nitra.

HK GROTTO Spišská Nová Ves
Hostia sú na tom podstatne lepšie ako ich dnešný súpera. Spišiaci získali v doterajšom priebehu sezóny 34 bodov a nachádzajú sa na priebežnej 6 priečke. V dnešnom zápase sú určite favoritom.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:30.

5:1

Góly a asistencie: 6. Bjorkung (Sukeľ, Bíreš), 32. Bíreš (t.s.), 41. Šoltés (Jendek, Bačík), 45. Troock (Urbánek), 58. Ďatelinka (Holenda, Sukeľ) – 37. Nellis (Rapáč, Ulander)

HC´ 05 Banská Bystrica: Rahm (Belányi) – Bačík, Holenda – Kojo, Bjorkung – Ďatelinka, Frídel – Pavlin – Jendek, Kontos, Šoltés – Urbánek, Tamáši, Troock – -Kabáč, Gabor, Výhonský . Gašpar, Bíreš, Sukeľ
Tréner: Douglas Shedden

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík (Surák) – Ališauskas, Žiak – Romaňák, Ouellet – Groch, Ulander – Malina – Majdan, Nellis, Rapáč – Verbeek, Kerbashian, Vandas – Tkáč, Salituro, Giľák – Hamráček, Bortňák, Vartovník
Tréner: Vlastimil Wojnar

Rozhodca: Baluška, Fridrich – Orolín Vyšný