3:3

koniec (1:1)

03.05.2023, 18:00 • Stadio Arechi, Salerno • 33. kolo • Jan Prošek cz

Tipsport: 4.45 3.77 1.86

Dramatický zápas končí, oba kluby berou bod za remízu 3:3. Diváci nakonec sledovali zajímavý fotbal, který nabídl řadu zajímavých momentů před oběma brankami. (19:53:43)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 1:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 18:15.

90+4

90+4

Žlutá karta pro tým ACF Fiorentina (Alfred Duncan).

90+3

Mnoho fandí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek nechce nyní chybovat.

90+2

Střídání v týmu US Salernitana 1919:
ze hřiště odchází Pasquale Mazzocchi, přichází Junior Sambia.

90+1

Tři minuty uvidíme navíc.

90

Podle dostupných statistik je počet střel na branku shodný, oba kluby mají po třech.

89

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec poločasu.

87

Hraje se především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže nyní dostat stabilněji do zakončení.

84

84. Cristiano BIRAGHI - 3:3

84

Fiorentina právě vstřelila branku!
Přímý kop, který následoval, dokázali hosté proměnit. Povedenou střelou tak metr nad zemí prostřelil brankáře i zeď CRISTIANO BIRAGHI.

84

Žlutá karta pro tým US Salernitana 1919 (Domagoj Bradarić). Domácí hráč vidí po faulu na soupeře kartu.

82

Střídání v týmu ACF Fiorentina:
ze hřiště odchází Antonín Barák, přichází Riccardo Sottil.

81

81. Boulaye DIA - 3:2

81

Salernitana právě vstřelila branku!
Nechybělo moc a dobře umístěnou střelu po zemi k tyči měl brankář Pietro Terracciano. Nakonec se ale raduje střílející hráč, který uspěl střelou na svou levou stranu. Prosazuje se BOULAYE DIA.

79

79. Pietro Terracciano (FIO)

79

Pokutový kop pro domácí? Pietro Terracciano podle všeho fauloval soupeře.

78

Lorenzo Pirola se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale pomohl si útočným faulem. Míč pro hosty.

3:3

Góly: 10. Dia (Bradarić), 59. Dia (Botheim), 81. Dia (pen.) – 36. González (Dodô), 71. Ikoné (Bonaventura), 84. Biraghi

Karty:   48. Daniliuc (SAI), 51. Bohinen (SAI), 84. Bradarić (SAI) – 40. Mandragora (FIO), 43. Castrovilli (FIO), 45. Cabral (FIO), 56. Lu. Martínez (FIO), 90+4. Duncan (FIO)

US Salernitana 1919: Ochoa – Lovato, Gyömbér (14. Daniliuc), Pirola – Mazzocchi (90+2. Sambia), L. Coulibaly, Bohinen (60. Vilhena), Bradarić – Maggiore (60. Kastanos), Dia – Botheim.
Náhradníci: Fiorillo, Sepe – Bonazzoli, Iervolino, Nicolussi, Piątek, Troost-Ekong.

ACF Fiorentina: P. Terracciano – Dodô, Lu. Martínez, Igor (66. Ranieri), Biraghi – Castrovilli (60. Bonaventura), Mandragora (66. Duncan) – Ikoné, Barák (82. Sottil), González – Cabral (66. Jović).
Náhradníci: Cerofolini, Vannucchi – Bianco, Brekalo, Kayode, Kouamé, Milenković, Saponara, Terzić, Venuti.