2:0

koniec (1:0)

03.05.2023, 21:00 • Stadio Olimpico, Řím • 33. kolo • Petr Sumbal cz

Tipsport: 1.68 4.11 5.22

Ode mě je to už z tohoto zápasu všechno, přeji hezký zbytek večera a dobrou noc. (22:59:43)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:13.
Zápas skončil, Lazio na domácím hřišti porazilo Sassuolo 2:0 a dál míří za účastí v Lize mistrů a druhým místem v Serii A. Lazio nastoupilo do zápasu výborně a už v sedmé minutě se radovalo z gólu Immobileho. Byla to ale radost předčasná, gól totiž neplatil kvůli ofsajdu. Ve 14. minutě už ale radost domácích mohla propuknout naplno, to když Consigliho překonal Felipe Anderson a tentokrát už bylo vše v pořádku. Sassuolo mělo dvě šance na vyrovnání. Nejprve ve 31. minutě netrefil po centru branku Henrique a v nastaveném čase napálil Frattesi břevno. Ve druhém poločase byli hosté aktivnější, ale svou převahu nepřetavili gól a ani ve velké šance. V samotném závěru utkání pak pojistil vítězství Lazia gólem z přečíslení Toma Bašić.

90+5

90+4

V tuto chvíli se už utkání spíše jen dohrává, o vítězi je již rozhodnuto.

90+2

90+2. Toma BAŠIĆ - 2:0

90+2

Lazio právě vstřelilo branku!
Zdá se, že o vítězi dnešního zápasu je definitivně rozhodnuto, domácí totiž v závěru zvyšují na 2:0! Hráči Lazia šli do rychlého přečíslení a dotáhli ho až ke gólu. Zaccagni nebyl sobec a předložil míč před prázdnou branku pro TOMU BAŠIĆE, který se prosadil vůbec poprvé v dresu Lazia. Asistence: Mattia Zaccagni.

90+1

Nastavuje se pět minut.

90

Po centru se k hlavičce dostal záložník hostů Davide Frattesi, míč však nasměroval těsně nad branku.

88

Tlak Sassuola bude pokračovat rohovým kopem.

86

Hráči Sassuola opět velmi rychle vybojovali míč a mohou zase začít útočit na vyrovnání.

85

Zatím to vypadá, že se Lazio i přes velmi pasivní druhý poločas bude radovat z vítězství. Sassuolo ale ještě má pár minut na to, aby mu radost překazilo.

82

Jeremy Toljan si přidržel protihráče a je oceněn žlutou kartou.

82

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Pedro Obiang, přichází Kristian Thorstvedt.

81

Felipe Anderson při snaze získat míč fauloval, v kombinaci budou moci pokračovat hosté.

79

Centr před branku Sassuola nebyl vůbec nebezpečný, míč si v pohodě sebral ze vzduchu Andrea Consigli, který zatím ve druhé půli neměl moc práce.

76

Hráči Lazia by chtěli kopat po ruce Toljana ve vápně penaltu, rozhodčí ale nechává pokračovat ve hře.

75

Nedim Bajrami se rozhodl překvapit Provedela přímou střelou, brankář Lazia ale dokázal prudký míč vyrazit.