1:5

koniec (0:1, 1:1, 0:3)

25.11.2023, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.59 4.23 2.37

Vancouver vyhrává tento zápas jednoznačně 5:1 především díky dobrému výkonu útočníků a brankáře. Seattle měl nějaké šance, ale dokázal proměnit jen jednu. (06:46:57)

59:50

Už se pravděpodobně nic nestane v tomto zápase.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

Vancouver právě vstřelil branku!
Po rychlé akci navyšuje hostující celek své vedení, z hranice brankoviště poslal kotouč za brankovou čáru neobsazený ILJA MICHEJEV. Asistence: Conor Garland a Tyler Myers.

57:14

Tyler Myers moho zakončovat, ale neuspěl.

57:00

Hostující celek drží hru v útočném pásmu, zbývající čas rychle ubíhá. Hosté kontrolují hru.

56:33

Filip Hronek se v přesilovce dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky.

55:25

Tye Kartye – 2 min. + OK, nedovolené bránění, odpyká Kailer Yamamoto.

55:15

Thatcher Demko byl pozorný a dokázal si poradit s pokusem, který vyslal Yanni Gourde.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině i v tomto zápase. Hosté kontrolují hru.

54:43

J. T. Miller pálil z dobré pozice, domácí brankář jeho pokus kryje. Komerční přestávka.

54:23

Hosté měli další zajímavou šanci, ale puk byl před brankou zblokovaný.

52:38

52:38 Nils HÖGLANDER - 1:4

52:38

Hostující celek přidává další branku, po rychlém přenesení hry se střelou na přední tyč prosazuje dnes dobře hrající NILS HÖGLANDER. Asistence: Nils Aman.

52:01

Po komerční přestávce pokračuje utkání dál. Hostující celek vede aktuálně o dvě branky a má duel dobře rozehraný.

51:37

Teddy Blueger to vzal na sebe, s jeho pokusem z bezprostřední blízkosti si brankář poradil.

51:10

Hostující celek díky vstřelené brance udělal velký krok k tomu, aby tento zápas vyhrál v základní hrací době,

49:43

49:43 Sam LAFFERTY - 1:3

49:43

Hostující celek navyšuje své vedení, od modré čáry vypálil Filip Hronek, jeho střelu před brankou ještě dokázal nechytatelně tečovat SAM LAFFERTY. Asistence: Filip Hronek a Quinn Hughes.

48:53

Domácí hokejisté jsou nyní aktivnější, snadněji se dostávají do zakončení.

48:39

Oliver Bjorkstrand se propracoval do zakončení, jeho rána byla obranou soupeře zblokovaná.

47:23

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

47:23

Ofsajd domácích, hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu. Komerční přestávka.

46:15

Hosté vyhazují ze svého pásma kotouč tak, aby z toho nebyl icing. Sledujeme rychlou pasáž hry.

45:55

Jared McCann to vazl na sebe, jeho rána od modré čáry o malý kousek minula branku.

45:11

Oliver Bjorkstrand vybojoval kotouč před svou brankou, a pak rychle otočil směr hry.

44:46

Brock Boeser hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost.

43:36

22:16, střelecky je aktivnější domácí celek, pokouší se hrát aktivně, ale hosty drží brankář Thatcher Demko skvělými zákroky.

41:18

Eeli Tolvanen se propracoval do střelecké pozice, jeho dobrou ránu dokázal zblokovat J. T. Miller.

40:25

Jared McCann se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus kryje brankář. První šance poslední třetiny.

40:01

Brandon Tanev zůstává kvůli zranění v dolní části těla mimo hru pro zbytek zápas. Pak se ukáže, jak vážná jsou zranění.
Hostující celek se ve druhé třetině díky trpělivé hře dostal do dvoubrankového vedení, ale domácí v závěru třetiny po rychlé akci dokázali snížit.

40:00

39:21

Eeli Tolvanen zakončoval, jeho ránu vyrazil brankář betonem.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině. Domácí se ještě pokouší něco vymyslet.

38:10

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině. Jamie Oleksiak neuspěl od modré čáry.

37:29

37:29 Tye KARTYE - 1:2

37:29

Seattle právě vstřelil branku!
Trvalo to dlouho, ale nyní už domácí celek našel recept, jak překonat brankáře soupeře. Střelou z horní části mezikruží se prosazuje po šikovné přihrávce spoluhráče TYE KARTYE. Asistence: Vince Dunn.

37:20

Po krátké přestávce pokračuje utkání dál.

37:00

Komerční přestávka.

36:20

Sledujeme rychlou pasáž hry, mnoho velkých šancí momentálně k vidění není.

35:59

Jaden Schwartz hlídkoval před brankou, dostal přihrávku, ale jeho zakončení dokázal vyrazit brankář soupeře.

35:15

34:40

Hostující celek hraje v přesilovce dobře, ale čeká na další možnost, jak navýšit vedení.

34:17

Elias Pettersson pálil z dobré pozice. S jeho pokusem neměl brankář vůbec žádné problémy.

34:00

Domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry, Canucks tak musí o útočné pásmo bojovat.

33:20

Dobrou střeleckou pozici měl v přesilovce Filip Hronek, ale jeho ránu kryje domácí brankář.

33:15

Brian Dumoulin – 2 min., krosček.

32:08

32:08 Dakota JOSHUA - 0:2

32:08

Domácí hokejisté své šance nedokázali proměnit, hosté se nyní dostali před branku a z dorážky se prosazuje obranou soupeře neobsazený DAKOTA JOSHUA. Asistence: Conor Garland a Nils Aman.

31:29

Jaden Schwartz se sice dostal v útočném pásmu k puku, ale následná přihrávka na spoluhráče nebyla povedená.

30:01

Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Dostali jsme se do druhé poloviny hry v tomto zápase.

29:35

Jared McCann postupoval do útočného pásma, ale pokus o zakončení domácímu hráči nevyšel.

29:14

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

28:04

Joey Daccord si dokázal poradit se střelou od modré čáry, vhazovat se bude před brankou domácích.

26:47

Thatcher Demko kryje ránu od modré čáry. Následovat bude komerční přestávka.

26:19

Kailer Yamamoto je autorem další domácí střely, Thatcher Demko byl znovu připravený.

26:00

Jordan Eberle měl další velmi dobrou střeleckou pozici, ale nedokázal prostřelit brankáře.

25:31

Mark Friedman se dobře dokázal vrátit a díky dobré defenzivní hře zamezil velké šanci soupeře.

24:47

Hosté rozehrávají od své branky, hra se nyní poněkud uklidnila. Oba kluby poslaly do hry odpočinuté hráče.

23:40

Aktivní hra Seattlu pokračuje dál, ale Nils Höglander se zmocnil kotouče, a tak se směr hry může otočit.

22:04

Střelecky je sice aktivnější domácí celek, v tomto ohledu vede 13:8, ale zatím na první platnou branku čeká.

21:40

Thatcher Demko kryje další zákrok, pak byl před brankou volný domácí hráč, ale nedokázal dorazit puk.

21:16

Oliver Bjorkstrand pálil dvakrát. První jeho střela byla zblokovaná, druhou dokázal zastavit brankář.

20:34

Utkání pokračuje druhou třetinou, v jejím úvodu sledujeme klidnější pasáž hry.

20:01

20:00

19:30

Špatná rozehrávka Seattlu znamená zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude v poslední půlminutě první třetiny před brankou domácích.

18:43

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Demka. Ten dnes zatím chytá velmi dobře.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:33

Pierre-Édouard Bellemare pálil z pravé strany, jeho tvrdou ránu vykopl brankář Canucks betonem.

17:00

Eeli Tolvanen měl na hokejce vyrovnávající branku, ale jeho rána z dobré pozice končí vedle branky.

16:23

Joey Daccord byl pozorný a dokázal si poradit se střelou soupeře. Bude se vhazovat před jeho brankou.

16:11

Yanni Gourde pálil po rychlé akci, Thatcher Demko kryje jeho pokus. Komerční přestávka.

16:00

8:7, střelecky jsou sice mírně aktivnější domácí, ale prohrávají o jednu branku.

15:33

15:00

Do výraznější šance se domácí hokejisté zatím během přesilovky nedostali.

12:45

Oliver Bjorkstrand pálil od modré čáry, jeho projektil končí v moci brankáře.

12:34

Brankář Canucks nyní zasáhl maskou, hra je následně přerušená.

11:53

Přesilovku hraje domácí celek, která se nastěhoval do útočného pásma.

11:33

Tyler Myers – 2+2, vysoká hůl.

10:52

Hra je znovu přerušená, vhazovat se bude před brankou Canucks. Domácí se pokouší nyní hrát aktivně.

10:19

09:53

Eeli Tolvanen dostal přihrávku před odkrytou část branky, rychle zakončoval, ale brankář Thatcher Demko se dokázal přesunout.

09:17

Dobrou střeleckou pozici měl Jordan Eberle, jeho rána však minula o kousek branku.

08:44

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže nyní propracovat do výraznější šance.

08:23

07:35

Teddy Blueger to zkoušel při vlastním oslabení, ale neuspěl. Hosté hrají početní nevýhodu velmi dobře.

06:40

Brance předcházel ofsajd, čas se vrací tak, že 13:12 zbývá do konce třetiny.

06:59

Trenérská výzva hostů pro možný ofsajd.

06:59

Tvrdou střelou z kruhu dokázal poslat kotouč ke vzdálenější tyčce MATTHEW BENIERS. Branka nakonec neplatí pro ofsajd. Asistence: Vince Dunn.

06:34

Přesilovou hru hraje nyní domácí celek, který se usadil v útočném pásmu.

06:23

06:23

J. T. Miller – 2 min., podrážení.

05:05

05:05 Teddy BLUEGER - 0:1

05:05

Justin Schultz chyboval v útočném pásmu, přišel o puk. Do brejku se dostal TEDDY BLUEGER. Počkal si na první pohyb brankáře, a pak blafákem poslal kotouč do odkryté části branky.

04:27

Dakota Joshua se dostal do brejku, ale nedokázal prostřelit brankáře. Joey Daccord si připsal dobrý zákrok betonem.

03:23

Nils Höglander – 2 min., hákování.

02:56

Nils Aman měl velkou šanci, následně Nils Höglander trefil pouze brankáře Seattlu. Dobrá akce Canucks.

01:47

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

01:20

Anthony Beauvillier hlídkoval před brankou, ale kotouč k němu spoluhráči nedokázali přihrát.

00:50

Joey Daccord kryje střelecký pokus, který vyslal na jeho branku jeden ze soupeřů.

00:01

Seattle Kraken: Daccord (Grubauer) – Dunn, Larsson, Oleksiak, Borgen, Dumoulin, Schultz – McCann, Beniers, Eberle – Schwartz, Wennberg, B. Tanev – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – Kartye, Bellemare, Yamamoto.

Vancouver Canucks: Demko (DeSmith) – Q. Hughes, Hronek, Cole, Juulsen, Friedman, T. Myers – Lafferty, E. Pettersson, Michejev – Beauvillier, J. Miller, Boeser – Joshua, Blueger, Garland – Di Giuseppe, Höglander.
Zápas začne o něco později.
Seattle je v tabulce Západní konference aktuálně na osmé pozici, z 21 zápasů získal 21 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Hostující celek je na tom o poznání lépe, v tabulce je druhý za vedoucím Vegas. Po 20 zápasech má 27 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Seattle Kraken a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

1:5

Góly a asistencie: 38. Kartye (Dunn) – 6. Blueger, 33. Joshua (Garland, Aman), 50. Lafferty (Hronek, Q. Hughes), 53. Höglander (Aman), 58. Michejev (Garland, T. Myers)

Seattle Kraken: Daccord (Grubauer) – Dunn, Larsson (A), Oleksiak, Borgen, Dumoulin, Schultz – McCann, Beniers, Eberle (A) – Schwartz, Wennberg, B. Tanev – Tolvanen, Gourde, Bjorkstrand – Kartye, Bellemare, Yamamoto.
Tréner: Dave Hakstol

Vancouver Canucks: Demko (DeSmith) – Q. Hughes (C), Hronek, Cole, Juulsen, Friedman, T. Myers – Lafferty, E. Pettersson (A), Michejev – Beauvillier, J. Miller (A), Boeser – Joshua, Blueger, Garland – Di Giuseppe, Höglander, Aman.
Tréner: Rick Tocchet

Rozhodca: Schlenker, Rank – Mahon, Gibbons