Prípravný zápas

HC Olomouc – Mountfield HK

3:1

koniec (1:0, 1:0, 1:1)

25.08.2016, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Kamila Ludwigová cz

Tipsport: 2.42 4.5 2.1

58:38

Další přesilová hra pro domácí, Havránek (MHK) vystřelil puk z vlastní obranné třetiny mimo ledovou plochu.

56:30

Přesilová hra pro domácí – Plášil (MHK) vyloučen za podražení.

51:12

Svou aktivitou si domácí vynutili přesilovou hru, Dvořák (MHK) vyloučen na dvě minuty za sekání.

45:01

Holec (OLO) vyloučen na dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Mountfield.

39:43

Bratři Mikúšové se dostali do úniku, Pláněk (HKM) v poslední chvíli tahal za záchrannou brzdu a odpyká si dvě minuty za hákování. Mora hraje ve čtyřech proti třem.

39:08

Šarvátka před Kacetlovou brankou! Pěstmi si to vyříkali Strapáč (OLO) s Čápem (HKM). Následuje hra ve čtyřech na obou stranách.

35:17

Jakub Herman (OLO) vyloučen na dvě minuty. Hosté si zahrají přesilovku.

28:54

Domácí si vynutili tlakem přesilovou hru, na trestné lavici Červený (MHK) za hákování.

23:20

První přesilová hra pro domácí. Plášil (MHK) vyloučen za hákování.

19:28

Přesilová hra pro Hradec. Juraj Mikúš vyloučen za nedovolené bránění.

06:25

První přesilová hra pro hosty, Houdek (OLO) vyloučen za hákování.

3:1

Góly a asistencie: 17. Ostřížek (Vyrůbalík, Strapáč), 27. Matai (Ostřížek), 60. Holec (Knotek, Vyrůbalík) – 58. Bulík

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Staněk, Houdek, Galvas, Matai – Holec, Knotek, Laš – Eberle, Ostřížek, Strapáč – Skladaný, T. Mikúš, J. Mikúš – Fořt, Herman, Burian

Mountfield HK: Kacetl (Pavelka) – Dietz, Pláněk, Plášil, Čáp, Barák, Štajnoch, Havránek – Dej, Šimánek, Jarůšek – Červený, Knotek, Bednář (C) – Nedvídek, Kukumberg, Beránek – Dvořák, Miškář, Bulík