2:4

koniec (2:0, 0:1, 0:3)

25.08.2016, 18:00 • Miroslav Klimeš cz

Tipsport: 2.0 4.6 2.54

Jestřábi trestuhodně prohospodařili dvoubrankový náskok z první třetiny a nakonec prohrávají 2:4. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (20:12:37)

58:59

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
MATĚJ PSOTA vypíchl domácímu obránci kotouč a poté už zakončil do prázdné branky. Jestřábi to zkoušeli v šesti. Bez asistence.

57:00

Jestřábi se ženou za vyrovnáním, zatím je však snaha marná, hosté dobře brání.

54:15

Nádherná akce! Do šroubku rozebraná domácí oslabená obrana. Akci na jeden dotek doklepává do prázdné branky RADIM ZOHORNA. Asistence: Martin Lojek a Roman Erat.

53:06

Protivný vyjel s pukem a dokonce nahazoval na Dostála, jenže branku minul.

52:54

Jestřábi jdou do čtyř. Jan Káňa (PRO) v nevhodnou dobu usedá na lavici za sekání.

50:36

Káňa předal mezi kruhy Šlahařovi a ten mohl zkompletovat hattrick, jenže těsně minul branku!

50:15

Zakázané uvolnění Třebíče.

47:36

Šlahař se již dostával do samostatného úniku, neměl však potřebnou rychlost a nakonec mu vracející se obránce strčil do střely hůl. Dostál nemusel zasahovat, ten všeobecně od první třetiny nemá mnoho práce.

47:24

Zakázané uvolnění domácího celku.

46:02

Niko zachránil na modré vyhazovaný puk, předal jej Eratovi, který se štěstím našel mezi kruhy najetého JANA ZDRÁHALA a ten nekompromisně zakončil pod horní tyčku. Asistence: Roman Erat a Ján Niko.

45:56

Hosté jsou kompletní a hrají přesilovou hru.

45:23

Jestřábi jsou ve čtyřech.

44:58

Krásná akce na jeden dotek, Zohorna kombinoval s Eratem, nakonec zakončoval Zdráhal, ale puk vyrazil nad mantinel Novák.

44:45

Hosté si berou oddechový čas.

44:45

Vyloučen domácí Aleš Holík (PRO) za krosček. Poté byl v jasné šanci Zohorna, po zákroku Kantora rozhodčí přerušil hru, Erat se hodně zlobil, že jej nenechal dorážet.

44:11

Kusko byl znovu velice agilní před Kantorem, ten mu ale přikryl hůl i s pukem.

43:56

Zbytečný útočný faul Martina Lojka (TRE), ten byl vyloučen za sekání.

43:23

Vyloučen domácí Tomáš Protivný (PRO) za hrubost.

43:23

Kantor si nyní nerozuměl s obráncem a zbytečně si zavařil špatnou rozehrávkou.

43:07

Po lehkém tlaku Jestřábů nakonec hosté zašlápli kotouč v rohu, bude se vhazovat v obranném pásmu Třebíče.

41:53

Oba týmy jsou kompletní.

41:11

Kusko chtěl z otočky překvapit Kantora, ten přiloženým betonem k ledu puk vyrazil za branku.

40:45

Šlahař si sjel podél mantinelu a z úhlu tvrdě pálil, Dostál zasahovat nemusel.

40:01

Ve druhé třetině se hosté zlepšili a svou aktivitou si vynutili snížení. I po zbytek třetiny pak byli nebezpečnější, ale Kantor několikrát skvěle zakročil.

40:00

39:53

Počet hráčů na ledové ploše se srovná. Domácí Zadražil (PRO) vyloučen za nedovolené bránění.

39:14

Již se hraje 5 na 4.

39:07

Hostující kapitán vyloučen za sekání na 2 minuty + do konce utkání za nesportovní chování.

39:01

Zohorna hledal před brankou osamoceného Čejku, tomu puk sjel z hole.

38:24

ve hře čtyř proti čtyřem kombinoval Venkrbec s Moskalem, první jmenovaný zakončoval přes obránce, a kotouč končí v síti nad tvrzeným sklem.

37:14

Vzájemné vyloučení za hrubost. Vyloučení Šafář (PRO) a Erat (TRE).

36:06

Chrapak podrazil Káňu přímo před hlavním rozhodčím, ten hru pouští dál.

34:48

Holíkovo nahození od modré tečoval před Dostálem Venkrbec, kotouč se do branky nedostal.

34:04

Lojek dostal nabito na modré, Kantor vyráží do rohu.

33:41

Hraje se nahoru dolů, píská se ofsajd Jestřábům.

32:13

Hosté dychtí po vyrovnání, nyní byl v dobré pozici Kusko, dorážel Milfait, Kantor zatím drží domácí ve vedení.

31:35

Zohorna se krásně protáhl za obranu Jestřábů, Kantora neprostřelil.

29:11

Zadražilovu střelu od modré dorážel Káňa, ale jen do Dostálka, který puk drží.

29:04

Dvě zakázané uvolněné hostů po sobě.

28:45

Byla to jen otázka času, kdy se hosté prosadí. David Dolníček si sjel s kotoučem do pásma, našel krásnou bekhendovou přihrávkou ROMANA ERATA a ten měl před sebou jednoduchou práci. Asistence: David Dolníček.

28:10

Ve druhé třetině jsou hosté o něco aktivnější. Jestřábi se hodně brání a jen posílají kotouče do bezpečí.

27:22

Wasserbauer nahodil ze středního pásma na Kantora, ten kotouč drží a bude se vhazovat po jeho pravici.

26:47

Hosté nadále tlačí, tentokrát je ale z útočného pásma vyhání rozhodčí pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

25:59

Psota dlouho míchal s kotoučem v rohu a hledal před brankou Havránka, tomu kotouč přeskočil hůl a střílel až sjíždějící Bartejs. Kantor zatím odolává.

25:35

24:24

Luňák se prokličkoval až k Dostálovi, jeho nenápadný pokus bekhendem hostující brankář vyrazil.

22:52

Hosté jsou kompletní, Jestřábům se přesilovka nevydařila.

21:58

Hosté se už podruhé osvobozují.

20:52

Hosty posílá do čtyř kapitán David Dolníček (TRE). Vyloučen za podražení.

20:01

Po první třetině vedou Jestřábi zaslouženě, měli daleko více ze hry. Nedokázali však využít dvojnásobnou přesilovou hru, na druhé straně pak Přibyl nařízené trestné střílení.

20:00

19:57

Nejprve zabránil v jasné pozici Venkrbec vystřelit Zohornovi, poté na druhé straně od modré vystřelil Protivný, Dostál nejistým zákrokem raději drží kotouč.

17:47

Jestřábi právě vstřelili branku!
Jestřábi vyhráli ve svém pásmu buly a rychle se přesunuli do útoku. Káňa předal na šířku hřiště na JAKUBA ŠLAHAŘE a ten poslal puk do protipohybu Dostála. Asistence: Jan Káňa.

17:34

Přibyl se nepáral na rozbrusleném ledu s blafákem a střelou napálil připraveného Kantora do betonů.

17:34

Přibyl jel sám na Kantora, fauloval jej Jiří Vokurka a bylo nařízeno trestné střílení!

17:18

Domácí jsou v plném počtu.

17:15

Jestřábi se osvobozují.

16:50

Kochovu střelu od modré se snažil tečovat před Kantorem Psota, na domácího brankáře si nepřišel.

16:20

15:18

I hosté budou hrát přesilovou hru. Půhoný (PRO) vyloučen za hákování.

15:14

Luňák zkoušel zblízka dorážet střelu Krejčíka, ale jen ji zasunul pod ležícího brankáře.

14:54

Zadražil vystřelil ze středu hřiště, Dostál raději pozastavil hru. Vhazuje se po jeho levici.

14:18

Hosté jsou kompletní.

13:29

Hosté jsou ve čtyřech.

13:10

Holíkova střela od modré se svezla po mantinelu až do středního pásma.

12:43

Hosté se po velkém tlaku Jestřábů osvobozují.

12:18

Jestřábi budou hrát dvojnásobnou přesilovou hru, ve středu hřiště fauloval Tomáš Bartejs (TRE).

12:04

Hosté vyhazují až ke Kantorovi.

11:29

Jestřábi si vyzkouší přesilovou hru, Lukáš Paták (TRE) vyloučen za hákování.

11:07

Zakázané uvolnění Jestřábů.

10:40

Krejčík hledal Káňu před brankou, tomu kotouč proklouzl pod hokejkou, jinak mohl být úplně sám před Dostálem.

09:37

Ofsajd Slavie.

08:40

Hosté se hned snažili vyrovnat, střelu Martina Čecha z mezikruží Kantor našel ve své náruči.

08:13

Z protiútoku se Jestřábi prosazují, Lukáš Krejčík našel lépe postaveného JAKUBA ŠLAHAŘE a ten z první prostřelil přesouvajícího se Dostála. Asistence: Lukáš Krejčík.

07:50

Přibyl s Havránkem dobře kombinovali kolem branky, ale šanci si nevypracovali.

06:40

Moskal sjel s pukem za branku a našel před ní postaveného Švece, ten z první trefuje jen připraveného Dostála.

05:36

Novák si sjel do dobré pozice a z blízka střílel na Dostála, ten lapačkou zastavil hru.

04:38

Krejčík si vybruslil z rohu s pukem až na modrou a z dobré pozice střílel, Dostál vyrazil vyrážečkou na zadní mantinel.

03:42

Nyní se o podobný tlak snažili domácí, Slavia vyhazuje raději přes všechny čáry.

02:28

Další zákrok Kantora, hosté obsadili pásmo, ale do vyložené šance se nedostali.

01:31

Bartejs od modré vystrašil Kantora, ten měl zastíněn výhled dvěma hráči, ale se štěstím se kotouč odrazil do rohu.

00:58

Hra se přenesla do obranného pásma Jestřábů, ti se ale rychle vyhozením osvobodili.

00:25

Hosté začali zakázaným uvolnění, po buly pak otestoval pozornost Dostála Ondřej Fiala, ale jeho nahození nemělo šanci na úspěch.

00:01

Oba celky jsou již na ledové ploše, utkání za několik momentů začne.

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – Holík, Kaluža, Protivný, Vokurka, Zadražil, Šafář, Kolář – Luňák, Venkrbec, Fiala – Novák, Půhoný, Korhoň – Krejčík, Šlahař, Káňa – Augustin, Moskal, Švec. Trenér: K. Přecechtěl.

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Jakel) – Zdráhal, Lojek, Koch, Niko, Bartejs, Čejka, Chrapak – Erat, Dolníček, Zohorna – Kusko, Milfait, Psota – Wasserbauer, Havránek, Přibyl – Čech, Juráň, Paták – Všetečka. Trenér: M. Sobotka..
Dnes se mezi sebou utkají v přátelském utkání celky Prostějova a Třebíče.

Ani jeden z týmů neprochází zrovna příjemnou přípravou na ledové ploše. Třebíč ze sedmi zápasů vyhrála třikrát, když vyhrála na nájezdy v Nitře, o jednu branku na ledě druholigového Žďáru nad Sázavou a naposled znovu nejtěsnějším rozdílem porazila Přerov. Ostatní celky jako Jihlava, Kometa, Kladno nebo Budapešť byly nad síly týmu z Vysočiny.

To samé však můžeme říci i celku Prostějova, ten prošel před sezónou kvalitním posílením, avšak výsledkově zatím tápe. Kruté jsou zejména obě prohry s nedalekým Přerovem. S polskými Tychy to mají Jestřábi nerozhodně. Jestřábi pak nestačili na další polský celek z Krakowa. Za zmínku stojí nedohraný zápas s Havířovem, kdy hosté za stavu 2:2 kvůli množícím se zranění odešli předčasně do šaten a v posledním utkání vysoká výhra nad Budapeští.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:4

Góly a asistencie: 9. Šlahař (Krejčík), 18. Šlahař (Káňa) – 29. Erat (Dolníček), 47. Zdráhal (Erat, Niko), 55. Zohorna (Lojek, Erat), 59. Psota