Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – Lille OSC

3:1

koniec (0:0)

25.09.2016, 15:00 • Geoffroy-Guicharda, Saint-Ètienne • 7. kolo • Martin Dvořák cz

Tipsport: 2.44 3.0 3.34

90+3

90+3. Nolan ROUX - 3:1

90+3

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Hosté riskovali a do rozevřené obrany přišel brejk domácích, který po přihrávce Hamoumy gólově zúročil NOLAN ROUX.

85

Žlutou kartu dostává Nolan Roux (AS Saint-Étienne).

84

Žlutou kartu dostává Renato Civelli (Lille OSC).

80

80. Renato CIVELLI - 2:1

80

Lille právě vstřelilo branku!
Hosté vybojovali rohový kop, který rychle rozehrál Amalfitano z pravé strany, míč získval ve vápně RENATO CIVELLI, po přihrávce Édera, který z otočky trefil branku, Ruffier byl na tuto střelu krátký.

78

Žlutou kartu dostává Léo Lacroix (AS Saint-Étienne).

76

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Romain Hamouma.

73

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Ryan Mendes, přichází Morgan Amalfitano.

73

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Eric Bauthéac, přichází Nicolas de Préville.

72

72. Arnaud NORDIN - 2:0

72

Domácí navyšují náskok, nyní dobře rozebrali obranu soupeře a po přihrávce Kévina Monnet-Paqueta dává druhý gól pěknou střelou ARNAUD NORDIN.

69

69. Berić mohl navýšit náskok domácích, branku těsně minul.

69

Tannane rozehrál z levé strany, ve vápně hlavičkuje Berić a míč končí těsně vedle branky!

67

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Jérémy Clément.

63

63. Robert BERIĆ - 1:0

63

První gól dává domácíi ROBERT BERIĆ, který si zpracoval přihrávku Bryana Daba a i přes snahu obránce Lille parádně zakončil, kdy se míč snesl obloučkem pod břevno.

46

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Rony Lopes, přichází Julian Palmieri.

43

43. Červená karta po 2. žluté

43

Hloupý zákrok Francka Bérii (Lille OSC), který se vykartoval již v první půli, tentokrát zahrál velice naivně rukou!

41

Žlutou kartu dostává Bryan Dabo (AS Saint-Étienne) za zbytečné řeči směrem k sudímu, po odpískaném faulu.

39

Žlutou kartu dostává Franck Béria (Lille OSC).

32

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ronaël Pierre-Gabriel, přichází Arnaud Nordin.

3:1

Góly: 63. Berić (Dabo), 72. Nordin (Monnet-Paquet), 90+3. Roux (Hamouma) – 80. Civelli (Éder)

Karty:   41. Dabo (SET), 78. Lacroix (SET), 85. Roux (SET) – 39. Béria (LIL), 84. Civelli (LIL)   43. Béria (LIL)

Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:9. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:15.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel (32. Nordin), Lacroix, Dabo (67. Clément), Selnæs – Pajot, Veretout – Tannane, Monnet-Paquet – Roux, Berić (76. Hamouma).
Náhradníci: Moulin – Clément, Nordin, Hamouma, Corgnet, Karamoko, Maiga.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Civelli, Baša, Béria – Sankharé, Mavuba – Mendes (73. Amalfitano), Lopes (46. J. Palmieri), Bauthéac (73. de Préville) – Éder.
Náhradníci: Maignan – Sliti, de Préville, Amalfitano, J. Palmieri, Amadou, Soumaoro.

Rozhodca: Millot – Luzi, Pacelli