1:2

koniec (0:1)

25.09.2016, 15:30 • Štadión Dolná Ždaňa • Viktor Kalinács

Tipsport: 2.86 3.5 2.1

Po zaujímavom dueli si hostia z Trnavy odnášajú plný bodový zisk. Videli sme až dva presné zásahy z pokutového bodu, prvý pokus premenil Tomovič z Trnavy, na 1:1 vyrovnal Nurković z FK Pohronia. Zápas ale ovplyvnila červená karta Paraja zo 71. minúty. Hostia skórovali aj druhýkrát a opäť sa o to postaral Tomovič. FK Pohronie už na gól z 88. minúty nestačilo odpovedať a zo zápasu 10. kola skupiny Západ si odnáša prehru. Zápas sledovalo 509 divákov. My ďakujeme za sledovanie prenosu a prajeme ešte príjemný zvyšok týždňa. (18:13:31)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:4.

90+2

90+2

Vhadzovanie pre FK Pohronie na útočnej polovici nedopadlo najlepšie, loptu získali hostia, ktorí sa už nikam neponáhľajú.

90+1

Trnava má loptu na svojich kopačkách, avšak akcia jej nevyšla a je tu posledná šanca pre domáci celok na vyrovnanie.

90+1

Nadstavujú sa 2 minúty.

90

Rohový kop pre hostí.

89

Hostia pokračujú v ofenzívnej snahe a loptu držia ďaleko od svojej brány.

88

FC Spartak Trnava B dal gól!

Trnava vstrelila gól v 88. minúte a je blízko k trom bodom! FILIP TOMOVIČ sa v zápase presadil už druhýkrát a aj teraz dostáva Trnavu do vedenia. Do konca zápasu nám ostáva niečo málo cez 5 minút a hostia opäť vedú o gól!

87

Hostia zvýšili tlak na domácu obranu. Naskytá sa otázka: skončí sa zápas remízou, výhrou hostí, prípadne nás prekvapia domáci rýchlym brejkom? Odpoveď nám poskytnú záverečné minúty duelu.

86

Teraz sa domáci ubránili iba so šťastím, loptu pred finálnou prihrávkou zneškodnil jeden z obrancov!

84

Hostia vhadzujú na útočnej polovici. Rezerva Spartaku vie, že jej už veľa času na skórovanie neostáva.

83

Pohroniu sa teraz podarilo loptu podržať na viac ako len pár sekúnd, domáci sa pokúsia založiť postupnú akciu.

82

A hostia opäť pohrozili, vybojovali si rohový kop.

81

Začala sa nám záverečná desaťminútovka zápasu, Trnava zvyšuje tlak!

80

Po centri gól nepadol, domáci si môžu vydýchnuť.

79

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Pelegríni, prichádza Blahút.

78

Hostia sa po faule jedného z obrancov dostali do výhodnej pozície pre center.

77

Domáci sa síce k lopte dostali, ale nedokázali ju podržať dostatočne dlho na to, aby niečo vymysleli.

76

Domáci majú problémy s aktivitou hostí, tí teraz držia loptu na svojej polovici, Pohronie sa k lopte dostáva iba sporadicky.

75

Pre hostí je toto ideálna šanca na zisk troch bodov, majú ešte minimálne 15 minút na to, aby dokázali vsietiť aspoň jeden gól.

74

Ďalšia akcia hostí, tentokrát vedená stredom ihriska.

73

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Turčák, prichádza Pittner.

72

Hostia okamžite začali s ofenzívnou aktivitou, ich snahu však zmaril ofsajd.

71

Trnava má vyše dvadsať minút na to, aby vstrelila minimálne gól a strhla zápas na svoju stranu.

71

Čo sa to len deje? René Paraj inkasuje druhú žltú kartu za 6 minút a zápas predčasne opúšťa! Paraj sa dopustil rovnakého zákroku ako v 65. minúte, opakovalo sa riskantné podrazenie a rozhodca posiela domáceho hráča von z ihriska!

68

Hostia sa dostali do útoku, tam už ale nič nevymysleli.

66

Videli sme až 5 žltých kariet od 55. minúty, v takomto tempe sa určite dočkáme nejakého vylúčenia.

65

Žltú kartu dostáva Tomovič (FC Spartak Trnava B).

65

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Ujlaky, prichádza Traore.

65

Útok Spartaku zabrzdila ďalšia žltá karta domácich! René Paraj sa po nešetrnom zákroku na súpera ani nemôže čudovať, riskantné podrazenie sa jednoducho musí oceniť žltou kartou!

63

Žltú kartu dostáva Pelegríni (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

62

Domáci na faul rýchlo zabudli a pokračujú v útočnom snažení, vybojovali si roh.

61

Faul aj na strane domácich.

60

Žltú kartu dostáva Gojković (FC Spartak Trnava B).

58

Spartak nebezpečnú situáciu odvrátil a už postupuje na súperovú polovicu.

57

Po góle domáci zahrávajú nebezpečný voľný kop z hranice vápna.

55

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Koštál, prichádza Gojković.

55

Pohronie dalo gól!

Domáci sa dočkali gólu z pokutového kopu! SAMIR NURKOVIĆ premieňa svoju šancu na skórovanie, brankár Urminský je prekonaný. V Dolnej Ždani sa začína odznova.

54

Bola nariadená penalta pre domáci tím!

53

FK Pohronie zvyšuje tlak, dočkajú sa domáci fanúšikovia vyrovnania?

52

Domáci po dobrom zákroku získali loptu a smerujú dopredu.

51

Po sérii vhadzovaní sa na polovici súpera usadili hostia.

49

Akcia Spartaka, domáci sú v druhom polčase zatiaľ pozorní.

48

Zo štandardky nebolo nič a vhadzuje Spartak.

47

Domáci začali druhý polčas aktívnejšie a vybojovali si nebezpečný voľný kop!

46

Spartak od začiatku duelu ovládal loptu častejšie ako svoj protivník a to vyústilo do penalty v 24. minúte. Hostia ju premenili o minútu neskôr a FK Pohronie na tento gól ešte nedokázalo odpovedať. Uvidíme, či sa to domácim podarí po prestávke.

45+3

45+2

Prvá strela od domácich a Vantruba sa musel činiť, strelu Pohronia chytá a drží svojich spoluhráčov nad vodou.

45+1

FK Pohronie pokračuje v ofenzívnej snahe, na skórovanie majú domáci ešte 180 sekúnd prvého polčasu.

45

Nadstavovať sa budú tri minúty.

43

Domáci si vhadzovanie niekoľkokrát zopakovali.

42

Sledovali sme viacero súbojov pri postrannej čiare, vhadzovať budú domáci.

40

Spartak má teraz problém pri bránení.

39

Ku koncu polčasu sa nám zvyšuje tempo útokov, podarí sa jednému z tímov vstreliť gól ešte do prestávky?

38

Spartak sa po krídle dostal do útoku, obrana hostí akciu zneškodnila.

37

FK Pohronie už vyrovnalo štatistiku držania lopty a svojím štýlom hry donútilo Spartak sa brániť.

35

Tentokrát je tu voľný kop aj pre domáci celok.

34

Z akcie nebolo nič, hostia napriek tomu držia jednogólové vedenie.

33

Nebezpečná štandardka pre hostí z hranice pokutového vápna!

31

Ďalšia útočná aktivita domácich vyústila v strelu mimo brány.

30

Domáci sa postupne vracajú do zápasu.

29

Vhadzovanie pre FK Pohronie na obrannej polovici.

28

Hosťom sa podarilo vstreliť gól už v prvej tretine duelu a Trnava s prehľadom drží loptu.

27

Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Sojka, prichádza Gregáň.

26

Domáci po dobrom úvode akoby mierne zaspali a Trnava to veľmi dobre využila.

25

Hostia sa ujímajú vedenia v zápase 1:0 po úspešne premenenej penalte! FILIP TOMOVIČ sa nemýlil a Trnava vďaka nemu vedie nad domácim tímom.

24

Po faule v pokutovom území dostáva domáci tím aj druhú žltú kartu v zápase. Lukáš Hrnčiar svojím faulom vyrobil pokutový kop, navyše je ocenený aj žltou kartou.

24

Bola nariadená penalta pre hostí!

18

Ďalší nešetrný zákrok, ktorý bol hlavným rozhodcom posúdený ako čistý, jeden z hráčov však ostáva na trávniku a dvíha sa iba s ťažkosťami.

16

Prvá žltá karta v zápase, obdržal ju domáci Boris Turčák.

9

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Tóth, prichádza Dzibela.

8

Po sérii súbojov prichádza k ošetrovaniu jedného z hráčov.

7

Videli sme viacero súbojov v strede ihriska, rozohrávajú domáci.

6

Hostia boli pred zápasom v roli favorita a zatiaľ to potvrdzuje aj držanie lopty.

5

Momentálne loptu drží Spartak, ktorý sa snaží niečo vymyslieť.

3

Spartak a jeho prvá strela mimo bránu, odkop od brány zahrávajú domáci.

2

Vhadzovanie pre Spartak.

1

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: L. Urminský – Nosko, Sekereš, Pelegríni (C), Hrnčiar, Frimmel, Nurković, Garaj, Paraj, Sojka, Turčák
Náhradníci: Rolinec, Pittner, Prikryl, Hudák, Gregáň, Blahút, Packo

FC Spartak Trnava B: Vantruba – Tóth (C), Tomovič, Bališ, Ujlaky, Gombala, Čonka, Richnák, Košťál, Dubec, Oravec
Náhradníci: P. Urminský, Juhás, Gojković, Traore, Hrebík, Dzíbela

Rozhodca: Pavol Šuniar – Mária Súkeníková, Andrej Hrmo.

Vážení čitatelia, priamo na štadióne v Žiari nad Hronom aktuálne nemáme svojho redaktora. Ak sa na zápas chystáte a chceli by ste informácie o aktuálnom výsledku sprostredkovať aj ostatným fanúšikom, prosíme, napíšte nám správu.
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa

Domáci sú na poslednom mieste v tabuľke so ziskom 5 bodov. Práve 5 bodov získali za uplynulé 3 zápasy a sú tak v celkom dobrej forme. FK Pohronie by sa v prípade výhry mohlo posunúť až na 8. miesto, čo by bol obrovský krok vpred pre mužstvo s negatívnym skóre 7:23.
FC Spartak Trnava B

Rezerva áčkového tímu Spartaku Trnava si v minulom kole prekvapivo poradila so Skalicou, keď ju porazila na domácom štadióne 1:0. Tento tím naposledy prehral ešte v druhom kole, odvtedy sa hostia držia na vlne výher a remíz. Spartak je na momentálnom 6. mieste a aj preto bude v súboji s posledným tímom tabuľky favoritom.
Milí diváci, Vítame Vás pri sledovaní zápasu desiateho kola druhej najvyššej futbalovej ligy na Slovensku. V skupine Západ sa v dnešnom meraní síl stretnú FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa a FC Spartak Trnava B. Stretnutie sa začne o 15:30.