NHL

Calgary Flames – St. Louis Blues

4:6

koniec (0:1, 2:3, 2:2)

23.10.2016, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda) cz

Tipsport: 2.95 3.7 2.23

55:30

Brouwerovu bombu vyrazil Allen za sebe a za pukem se vydal Bennett, toho však podrazil JAY BOUWMEESTER a domácí mají šanci na srovnání – budou hrát přesilovku!

47:32

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Jyrki Jokipakka – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Nail Jakupov – 2 min., hrubost).

41:49

Situace se domácím komplikuje. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává DOUGIE HAMILTON a vzhledem k tomu, že Blues dnes již dvě přesilovky využili, tak teď čekají na Flames perné chvilky.

30:08

A teď se zase budou bránit domácí. Dvě minuty za hákování dostává kapitán Flames MARK GIORDANO, který si pomohl při rychlém útoku soupeře drobným faulem, protihráče si přidržel. A ještě k tomu všemu nakonec dostává domácí obránce další dvojku za nesportovní chování. Takže čtyřminutová přesilovka pro hosty.

28:02

PAUL STASTNY se dral za kotoučem až moc razantně, tělem dohrál Widemana, který v té době nebyl u puku, a to ještě tak, že ho poslal na brankáře Johnsona. Jsou z toho dvě minuty za nedovolené bránění.

09:52

Trošku diskutabilní trest pro ALEXE PIETRANGELA, kterého se snažil dohrát Lance Bouma a zadák Blues zvedl ruce, ovšem nikterak vysoko. Ze souboje však Bouma vyjel s bolestivou grimasou a držíc se za obličej. Dvě minuty a první přesilovka utkání pro Flames.

04:34

Hosté si zahrají první přesilovku v utkání, dvě minuty za držení Perrona dostává SAM BENNETT, nejtrestanější hráč Flames v dosavadním průběhu sezóny.

4:6

Góly a asistencie: 23. Versteeg (Brouwer, S. Bennett), 23. Ferland (Stajan, Jokipakka), 50. Giordano (Frolík, Wideman), 56. Versteeg (Wideman, S. Bennett) – 7. Perron (Fabbri, Pietrangelo), 27. Perron (Pietrangelo, Bouwmeester), 33. Stastny (Steen, Shattenkirk), 39. Berglund (Jakupov, Upshall), 47. Perron (Tarasenko), 60. Steen (Perron, Schwartz)

Calgary Flames: Johnson (Elliott) – Giordano (C), Wideman, Brodie, Hamilton, Jokipakka, Engelland – J. Gaudreau, Monahan, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Brouwer – Bouma, Backlund, Chiasson – Ferland, Stajan, Hamilton.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Gunnarsson, Shattenkirk, Edmundson, Parayko – Steen, Stastny, Fabbri – Perron, Schwartz, Tarasenko – Jaškin, Berglund, Jakupov – Upshall, Brodziak, Reaves.

Rozhodca: Ian Walsh, Trevor Hanson – Brian Mach, Trent Knorr

Diváci: 18076