Anglická Premier League

Manchester United – Tottenham Hotspur

1:0

koniec (1:0)

11.12.2016, 15:15 • Old Trafford, Manchester • 15. kolo • Rastislav Štrauch (@stewenTV)

: 2.4 3.6 3.82

Dôležitý zápas pre oba tímy tak zvládol lepšie domáci Manchester United, ktorý po ťažkom boji zvíťazil pomerom 1:0. O jediný gól stretnutia sa postaral po pol hodine hry presným zakončením Henrich Mchitarjan. (17:09:45)

90+7

90+5

Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Ander Herrera, prichádza Marouane Fellaini.

90+4

Rose s centrom, ktorý je zblokovaný na rohový kop. Ten však hosťom vôbec nevyšiel a času už naozaj neostáva veľa.

90+3

Medzitým bol hráčom zápasu vyhlásený podľa očakávaní Mchitarjan, ktorý vstrelil zatiaľ víťazný gól Červených diablov.

90+2

Center síce našiel Kanea, ale pre anglického útočníka to naozaj dnes nieje podarený zápas. Nasleduje odkop od bránky United.

90+1

Spurs sú usadení na súperovej polovici, ale tam sa zatiaľ nedostali o jasnej gólovej šanci.

90

A je to šesť minút, ktoré ostávajú Tottenhamu na vyrovnanie. Zverenci Mourinha tak ešte zrejme budú mali, čo robiť aby získali veľmi dôležité tri body.

89

Dve minúty dokonca hracieho času, koľko nadstaví rozhodca sa dozvieme v najbližších minútach.

87

Rashford tak rozohral priamy kop, ale anglickému útočníkovi sa tento pas vôbec nepodaril a bude sa len odkopávať od bránky Llorisa.

86

Alli tvrdo zrazil jedného z hráčov Červených diablov a tak ostanú pri lopte domáci.

85

A je tomu naozaj tak, odchádza tak strelec prvého gólu a nahradí ho defenzívny hráč Bailly. Verme tak, že bude všetko v poriadku.

84

Mchitarjan leží na trávniku a je veľmi pravdepodbné, že ho bude musieť z ihriska dostať zdravotnícky personál na nosidlách.

83

Posledné striedanie hostí, odchádza Eriksen, ktorého nahradí Nkoudou.

81

Mchitarjana poslal tvrdo k zemi Danny Rose a je tak ďalší z hráčov, ktorí vidia žlté napomenutie.

80

Desať minút dokonca stretnutia a hosťujúcemu Tottenhamu už naozaj neostáva veľa času.

79

Za postrannou čiarou sa už rozcvičuje Fellaini a tak je veľmi pravdepodobné, že ho v tomto zápase uvidíme na trávniku.