DHL Extraliga juniorů (CZ)

HC Dukla Jihlava – HC Oceláři Třinec

3:2

koniec (0:0, 2:1, 1:1)

21.01.2017, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 36. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86) cz

Tipsport: 3.0 4.5 1.8

54:24

Přesilová hra Dukly po 39 vteřinách končí, neboť domácí dle názoru sudích hráli v šesti. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě jde odsedět obránce Vojtěch Pražák.

Na vyloučení: 5-3.

53:45

David Čermák se ale rychle vrátil, aby v obraně pomohl spoluhráčům, při čemž jej Jan Kalus fauloval a odchází ven za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 4-3.

51:12

A bude tomu tak zřejmě i nadále, jelikož Třinečtí budou mít výhodu přesilové hry. Josef Berka jde ven na dvě minuty za držení.

Na vyloučení: 4-2.

26:07

Václav Rezek je vyloučen na dvě minuty za podražení a hosté tak budou mít třetí výhodu přesilové hry.

Na vyloučení: 3-2.

20:32

Také Dukla si zahraje druhou přesilovou hru, protože dvě minuty za podražení dostává Jan Bartko.

Na vyloučení: 2-2.

16:34

Druhým vyloučeným hráčem domácích je Martin Kadlec, který dostává dvě minuty za zdržování hry, když vystřelil puk mimo kluziště.

Na vyloučení: 2-1.

12:41

Přesilovou hru si vyzkouší také Jihlava, protože Jan Kalus jde ven za podražení, takže už jede na trestnou lavici.

Na vyloučení: 1:1.

09:36

Jihlava se bude bránit prvnímu oslabení, Václav Rezek totiž jde na dvě minuty ven za hákování.

Na vyloučení: 1-0.

3:2

Góly a asistencie: 23. Mejzlík (Čermák), 26. Peschout (Mejzlík, Adam), 58. Rezek (Peschout, Mejzlík) – 39. Przybyla (Kvasnica, Bartko), 48. Flok (Stuchlík)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Váňa, Pospíchal, Vála, Pražák, Srnský, Kadlec, Huňáček – Čermák, Heinrich, Jindra – Adam, Mejzlík, Peschout – Hendrych, Rezek, Berka. Trenér: Patrik Augusta

HC Oceláři Třinec: Loubal (Hlaváč) – Haman, Bartko, Hrachovský, Imrich, Radzienciak, Janiczek, Adámek – Flok, Stuchlík, Lacka – Hrehorčák, Kaukič, Kalus – Kvasnica, Mach, Przybyla – Irgl, Cihlář. Trenér: Vlastimil Wojnar

Rozhodca: Skopal – Klouda, Jeletz