DHL Extraliga juniorů (CZ)

HC Dukla Jihlava – HC Oceláři Třinec

3:2

koniec (0:0, 2:1, 1:1)

21.01.2017, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 36. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86) cz

Tipsport: 3.0 4.5 1.8

57:32

Dukla právě vstřelila branku!
Nedáš – dostaneš. Znovu to platí. Mejzlík nahodil kotouč na branku a v chumlu těl jej Peschout přistrčil pro VÁCLAVA REZKA, jenž dorazil v závaru kotouč do sítě. Asistence: Richard Peschout, Tomáš Mejzlík.

48:00

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři po osmi minutách třetí třetiny srovnávají stav zápasu. Stuchlík přihrál přesně mezi kruhy na ADAMA FLOKA, který zamířil přesně do levé šibenice. Brož neměl proti této střele téměř žádný nárok. Asistence: Kryštof Stuchlík.

38:43

Minutu a čtvrt před koncem druhé třetiny se Oceláři dostávají do zápasu. Kontaktní gól střílí DAN PRZYBYLA, který dostal před modrou puk od Kvasnici, najel si blíže do středu útočného pásma a trefil se k levé tyči mezi beton a lapačku Brože. Asistence: Michal Kvasnica, Jan Bartko.

25:36

Domácí uskakují Třinci na rozdíl dvou branek a stejně jako včera se dostávají do dvojnásobného náskoku. Adam přihrál podél modré na Mejzlíka, který vypálil a jeho střelu zřejmě tečoval kapitán RICHARD PESCHOUT za záda Loubala, který nemohl vůbec reagovat. Asistence: Tomáš Mejzlík, Dominik Adam.

22:41

Jihlavu ale nemusí nevyužitá přesilová hra příliš trápit. Čermák nasměroval kotouč v útočném pásmu mezi kruhy na TOMÁŠE MEJZLÍKA, který se k němu prodral a v pádu prostřelil Loubala. Asistence: David Čermák.

3:2

Góly a asistencie: 23. Mejzlík (Čermák), 26. Peschout (Mejzlík, Adam), 58. Rezek (Peschout, Mejzlík) – 39. Przybyla (Kvasnica, Bartko), 48. Flok (Stuchlík)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Váňa, Pospíchal, Vála, Pražák, Srnský, Kadlec, Huňáček – Čermák, Heinrich, Jindra – Adam, Mejzlík, Peschout – Hendrych, Rezek, Berka. Trenér: Patrik Augusta

HC Oceláři Třinec: Loubal (Hlaváč) – Haman, Bartko, Hrachovský, Imrich, Radzienciak, Janiczek, Adámek – Flok, Stuchlík, Lacka – Hrehorčák, Kaukič, Kalus – Kvasnica, Mach, Przybyla – Irgl, Cihlář. Trenér: Vlastimil Wojnar

Rozhodca: Skopal – Klouda, Jeletz